şükela:  tümü | bugün
  • daha önce 2500 tl civarına aldığım serta yataktan daha konforlu sabaha kadar sanki havada gibi uyuduğum inanılmaz konforlu sert yatak sevenlere orta sert modelini önereceğim, paket yaylı yataktır. 140-200 cm modelini 900 küsür liraya aldım ve çok ama çok memnunum. her şeyi eleştiren ben biraz da yiğidin hakkını vermek istedim. bence, serta, yatsan, yataş kalitesinde ve hatta daha iyi.

nakliyesi de çok kolay ikeadan rulo şeklinde alıp eve getirip açtın mı formunu buluyor. tavsiye ediyorum.
  • yaklaşık 8-9 aydır kullandığım, çok memnun olduğum canım yatağım.

araştırmalarım sonucu bu yatağı almıştım. rulo şeklinde kolay taşınabilir olması, 25 sene garantisi olması ve bilinen markalara göre fiyatının da oldukça uygun olması kararımda etkili olmuştu. duyanlar o rulonun, yatağım olduğuna inanmıyolar. açınca bikaç saat içinde yatak şeklini buluyo ama, son halini 72 saatte alıyormuş.

orta sertlikte kullanıyorum, bulutların üzerinde uyuyor gibiyim. uzun boyuma da oldukça rahat oluyor 200 cm uzunluğa sahip olduğu için. sert yatak sevenleri orta sertlik memnun etmeyebilir bence biraz yumuşak gibi. tabii seçim ve tercih meselesi. döviz fiyatları ikea yataklarına yansımadan, yatak alacaklar alsın kaçırmasın derim.