şükela:  tümü | bugün
662 entry daha
  • bir beşiktaş taraftarı olarak maçı kazanmamıza rağmen casillas'ın bu akşamki performansına ciddi anlamda üzüldüm. kendisi çok eskiden beri sevdiğim bir kaleciydi. ama porto'ya gitmesi bence baştan sona hataydı. real'den ayrılırken futbolu bırakmalıydı. şuan casillas'ın kalecilikle alakası yok bu akşamki maçta da çok net görüldü adam bitmiş. kendi geçmişine yazık ediyor oynamaya devam ederek. acilen siktirip gidip ibiza'da yazlığında tatil yapmalı. biz de onu real yıllarındaki casillas olarak hatırlamalıyız.
  • yavaş cenk ciğerimi söktünnnn.
    casillas
  • jose mourinho büyük teknik direktör. real madrid'deki son senesinde casillas'ı kestiği için çok tepki görmüştü, hatta bir grup oyuncu kuyusunun kazılmasının sebeplerinden birisiydi. o ise gelen eleştirilere bir pişmanlığım varsa bu diego lopez'i daha önceden kaleye almamaktı, diye cevaplamıştı. nitekim zaman onu haklı çıkardı. mourinho'dan sonra gelen ancelotti'de lopez'i oynatmaya devam etti, casillas'a sadece kupa maçlarında şans verdi. 2015'te de takımdan ayrıldı casillas.

prime dönemindeki casillas top class bir kaleciydi, bu tartışılmaz tabii ama şu an geldiği nokta gerçekten üzücü. birkaç yıl önce real madrid'de futbolu bırakması kendisi için daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
  • acaip sevindiğim bir gecenin sonunda, bittiğini gördüğüme üzüldüm. gençliğini de bilirdik. de sona gelmişsin güzelim.
  • barcelona'ya karşı yüzü bir türlü gülmeyen kaleci *
  • efsane.

adam 1999'dan beri, yani çarizard'ın magmar'ı yere çarptığı bölümden önce bile real madrid kalesini koruyordu. hala daha oynuyor.

bazen birilerinin futbolu bitirmesi çocukluğun ergenliğin bitmesi gibi oluyor işte.
  • beşiktaş'ıma karşı izlediğimiz üzere, eldivenleri asma zamanının geldiği görülen efsane kaleci. benim bildiğim casillas ne cenk'in ne de babel'in golünü yemezdi. hey gidi iker reis, sana ayrılan süre de bitmiş.
  • dün oynanan beşiktaş maçında mı denk geldi bu performans yoksa hakikaten mi bu hallere düştü merak ettiğim isim. beşiktaş'ın başarısına laf atmadığımı belirterek gerçekten saygı duyarak tebrik ediyorum beşiktaş'ın performansını. cenk'in ve babel'in şutlarını casillas gibi bir kaleci nasıl yedi hayretler içindeyim. bu düşüşü bir kaleci neden yaşamak ister? hangi para bir efsane gibi bırakmak dururken bunları yaşamana motivasyon olur? kaleye gelen 4 şutun 3'ü gol oldu çok ilginç gerçekten.
  • volkan demirel'in ispanyol versiyonu.
7 entry daha