şükela:  tümü | bugün
  • bu şarkı tutar..
  • özellikle nakaratını çok beğendiğim şarkı.
  • müziği ve özellikle flow’u(pop müziğinde ne deniyor bilemiyorum rap müzikte flow, yani söyleyiş tarzı vs.) kendisini tekrar tekrar dinlettiren şarkı.

sözleri kolay diye zaten 3. dinlediğinde ezberleyip eşlik ediyorsun. 1 haftaya kalmaz herkesin diline dolanır. zira klibi 2 günde 1 milyon izlenmeyi geçmiş.
  • olağanüstü altyapısı olan şarkı. kırmızı ışıkta yanınıza yanaşan arabanın camından dışarı hafif yükselen şarkı varya işte bu o şarkı.
  • ersay beyin yine oradan buradan arakladığı r&b loopslarının yanında arada loreena mckennitt bile duydum introda.

he tutar mı, taktik maktik yok bam bam bam.
  • nakarata girerken 'iki aşık kafaları karışık'demesi, beni asıl bitiren o, anlayamazsınız.

muhteşem şarkı.
  • arkadan gelen bas sesinin düşük kaldığı şarkı. biraz daha arttırılsa efsane olur.
  • sözleri:
    zor
    hangisi kolay ki?
    her veda bırakır izini
    aşktı bir hata değildi.
    sadece zamanımız tükendi

sevdik sonunu bile bile sevdik
    gençtik tabi kolay yolu seçtik
    acıyıp geçtik

sevdik sonunu bile bile sevdik
    daha gençtik tabi kolay yolu seçtik
    acıyıp geçtik

biz iki aşık kafaları karışık
    bir sağa çarptık bir sola çarptık
    nasıl bitti bizde şaşırdık
    kime sorsan çok yakışırdık

hayatta dinlemeyeceğim tarzda bir şarkı, fakat o ikinci aşıkla dinlenince bu kadar etkiler.

(bkz: aşamıyoruz be sözlük)

edit: aşamadık sözlük.
  • ben bunu ilk atakan özyurt'un banu berberoğlu parodisinde duydum. herhalde 2003 - 2010 yılları arasında ortaokul lise okuduğum dönemler yaşıtlarımın dinlediği sanatçısını, adını bilmediğim kıro şarkılardandır diye düşünmüştüm. tatlım tatlım'ı söyleyen adamın şarkısı olduğunu bugün spor salonunda kral pop'ta gördüm, şok oldum. o şarkı bu muymuş lan dedim. ankaralı isyankar polat falan yapımı olmasını beklediğim şarkının sahibi beni şok etti. sonradan düşündüm, şarkının alt yapısı hafiften tatlım tatlım'ı da andırmıyor değil, sadece daha yavaşı.

bileğinde kan damlayan gül dövmesi olan emo, kalbi yerinden sökülmüş kan damlayan adam ve elinde kanayan kalp tutup giden kadın çizimli klip beklerken karşıma hande doğandemir çıktı şoktayım.
  • tam loop'a almalık bi şarkı.. özellikle nakaratı tekerleme gibi insanın diline dolanıveriyor..