şükela:  tümü | bugün soru sor
  • insanı dumura uğratan elim olaydır. bu olaya üst sınır getirilmeli.
    https://eksiup.com/96a3be3e3455 bu nedir ya ele güne karşı...

hangi elini ayağını masajladığım yetkilinin buna gönlü razı olur. siz entryleri okuyup okuyup cevap atamamak, hayalet gibi ortalıkta gezmek nedir bilir misiniz. zaman nasıl geçmek bilmedi... tam trollük başlıklar geldi aklıma ve hızla sözlüğe girdim ve sonra aklıma ne geldi hep: çaylak olduğum... neyse ki kötü günler geri de kaldı, biliyorum siz de beni özlediniz...
  • bizde yedik 2 ay çaylak. mapus insanı olgunlaştırır.
  • lanet açtıran hocalar varmış diyorlar 2 ay bekleyeceğine bir gidip görünseydin.
    okurdu üflerdi bir şey yapardı...
  • 15 gün yemiştim. geçiyor genç. geçtikten sonra çaylaktan çıkman da biraz zaman alıyor. ama olgunlaşıyor insan.
  • suresinin perma caylakliga kadar uzamasi gereken durum.

bu devirde caylak olabilmek icin beceri gerekiyor. antik zamani olsa kural falan vardi. bu halde bir sozlukte caylak olmak icin basarisiz bir troll olmak lazim sanirim.
  • iki ay boyunca çaylaklarla beslenmek, karnını çaylaklarla doyurmak gibi yamyamca bir anlama gelen ifade. iki ay lanet yemek falan desene. neyse, sonuçta mevzu aynı, iki aylığına sözlüğe yazmanın engellenmesi. benim de başıma geldi, 19'unda bitecek sanıyordum ama bugün hesabıma baktığımda gördüm ki lanet kalkmış, hemen gelip bu konu hakkında konuşmak istedim. şöyle de bir başlık açtım: ekşi sözlük moderasyonunun çifte standardı. velhasılı kelam sözlüğün yönetiminin çoluk çocuğun eline teslim edildiğinin bir göstergesidir. yapacağınız işi sikeyim.
  • başlığı açtığı gün yine lanetli çaylak yapılan yazarın isyanı.
    sözlük formatına uygun ileti girmemişseniz ve ısrarla girmemeye devam ederseniz başınıza gelecek hadisedir lanetli çaylak olmak.
    keşke formata uymayan birçok yazar böyle lanetlense de akıllansa.
  • burda uluorta ifşa edilmemesi gereken et yiyiş. çaylaklar da tıpkı diğer yırtıcı kuşlar gibi koruma altındadır. *