• hürriyet'in haberine konu olan bir mahluk tarafından gerçekleştirilen eylem.

şimdi hümanist arkadaşlar bir kenarda dursunlar.

bu mahlukun kemiklerini kırıp komalık etmek caiz değil midir. bunun insan hakkı makkı olmamalı.

edit: ilk yazarken hayvan demişim, hayvanların tümünden özür dilerim.
  • ancak vicdansız şerefsizlerin yapabileceği eylem. allah senin belanı versin be, ulan ne vicdansızlar var arkadaş.
  • doğrusu "iki buçuk" olacak başlık, sinirden yanlış yazılmış.

affola.
  • insanı insanlığından utandıran durum.
    senin ben insan gibi amına koyayım. amına kodumun vicdan yoksunu, insanlıktan nasibini almamış, karaktersiz piç.
    ya sabır ya...
  • ah be aga , keşke benim sağımda solumda yakınımda çevremde olsanda bu hareketine denk gelsem dedirten hareket.

ah ama yani.
  • başlığı çocuğun kendisi açmış gibi töbe yarabbi özür dilerim. edit: o sırada başlık iki buçuj olarak açılmıştı.

gözaltında tutulması gerekir bu eylemi yapanların.
  • hassas bir konuda bile, başlık yanlış açıldığı için bundan espri kasmaya çalışan sığırları ortaya dökmüştür.

konuyla ilgili videoyu izlemedim ancak tahmin edebiliyorum. o kadar küçük bir çocuğa, öfkeyle ufak bir fiske bile vurmak vicdansızlık iken, eylemi gerçekleştiren yaratık çok daha sert darp etmiştir muhtemelen.

bu tip insanları hapse atarken, insanlık dışı suçlar işleyen tiplerin koğuşuna atmak lazım. zira 2,5 yaşında bir çocuğu dövüp hapse girdiğini öğrenecek olan koğuştaki yeni arkadaşları, süre olarak hakettiği cezadan çok daha fazlasını kendisine çektirecektir.
  • ulan karşıma çıkmaz ki böyle orospu çocukları, dersini versem şöyle bir...
  • bununla ilgili videoyu hala izlemeyen, kesinlikle izlemesin. o derece fena. ben izledim, keşke izlemeseydim.

2.5 yaşında bir çocuğa o şekilde girişmek, evet kelimenin tam anlamıyla girişmek, hem de elini kolunu tutarak girişmek... bu mahluğa ne desem benim gg, niye benim gg onu da bilmiyorum. çok sinir bozucu, çok.
hesabın var mı? giriş yap