şükela:  tümü | bugün
  • çok büyük zevk.

özellikle market alışverişi çok eğlenceli ve işe yarar oluyor. meyve, sebzenin iyisinden anlayan bir partner olursa daha iyi olur. "onu bırak bunu al" diyen, "o peyniri sevmezsin sen" diyerek atılan dostum benim.. 30'lu yumurta aldırdı bana, habire yiyorum. "al" dedi, "yersin bak kışın bozulmaz" dedi. yiyorum..

son zamanlardaki en büyük zevkim.
  • mevzu degildir
  • oha.. noluyonuz lan! açlar!
  • ister market alışverişi ister giyim ister beyaz eşya hiç farketmez maximum40 dakika sürer.
  • başlık güzeldi, gelip buraya goygoyun ardı arkası kesilmezlerinden örnekler serpiştirecektim ama anlatım bildiğin "bromance". ondan anlamam, bana müsaade...
  • deneme kabini kaçamaklarıyla taçlandırılması elzem aktivitedir.
  • https://www.youtube.com/watch?v=9m0sfgre0bs

--- spoiler ---

leyla ile mecnun'da erdal bakkal ve iskender'in araba pazari sahnesi
    --- spoiler ---
  • bir kardeş aktivitesiyse bu, kesinlikle abinin, kardeşinin moralinin ağzına sıçıp, aile ekonomisine katkı sağlamasıyla sonuçlanır.

(bkz: tecrübe)
  • kanka çok yakıştı lan al bunu al bunu al al al diye gazlanıp şu halde sünger bob'umsu bir finalle bitirebilirsiniz olayı.
  • kıyafet alışverişinde deneme kabini dakikaları çok heyecanlı olduğunu bizzat bildiğim eylemdir.

yıllardır yaptığım, artık kendi kararlarını da uygulaması ile daha da güzel olan aktivite.

özellikle büyük mağaza ise daha heyecanlı oluyor.
    soyunup giyinme çabaları çok sevimli.

yakışacağını düşündüğümüz giysileri seçip kabine gidiyoruz. onlarca giysi...
    heyecanlı bölümü şu;
    aldıklarımızın yarısının bedeni tutmuyor.

9-10 yaş diye alıyoruz, küçük geliyor...
    10-11 yaş için alıyoruz büyük geliyor amk!

modeli, rengi beğendik ama uymuyor kardeşim! ne alayım ben bu çocuğa?

tekstilcileri de anlıyorum. her çocuk ayrı boyutta kardeşim.

neyse, buradan babalara sesleniyorum. oğlunuz büyürken, mutlaka bu eylemi yapın kardeşim. anılarda yer edecek, hayatın tadı tuzu hadisedir.