şükela:  tümü | bugün
  • oldukça renkli anların ve gırgır ile şamatanın bardaktan boşalırcasına dudaklardan dökülen sözcükler vasıtası ile günü neşelendirecek bir aktivite olup, kadınların alışverişe çıkılmaması gereken canlılar olduğu ve onlar ile alışverişin çin işkencesine dönüştüğü düşünüldüğünde, iki birbirinin dostu ya da kankası er kişisinin sıcak adımlar ile ve kah kol kola kah el ele yürüyüşlerin eşlik edişinde gerçekleştireceği, ne istediklerini bilen ve doğrudan paylaşıp alışverişi eğlenceli bir eyleme dönüştüren kıskanılası ve de gerçekleştirilesi eylemdir.

alışveriş denildi mi uyum çok önemlidir. nasıl dans partnerlerin vücut dillerinin bütünleşmesi sayesinde mükemmelleşiyor ise, alışverişte gerçekleştirecek olanların karşılıklı anlayışlarına, aynı duygulara sahip oluşlarına, aynı düşünce yapısına ve ihtiyaçlara göre sıkıcılaşmaktan kurtulur. aksi durum kadınla çıkılan alışverişler için örnek gösterilebilir.

iki erkek öncelikle uzun süreli beraberliğe sahip olmalıdır ki, nelerden hoşlandıklarını, ihtiyaçlarının ne olduğunu, zevklerinin nasıl şekillendiğini bilsinler. buna göre alışveriş biçimlenecektir. gereksiz yere zaman kaybedilmeyecek, her görülen mağazaya girilip strese sebebiyet verilmeyecektir.

market alışverişleri vardır hele çok ama çok güzeldir. er kişilerden birisi el aramasını iter usulca. diğeri arabanın içine koyup durur aldıklarını. tezgahları yan yana incelerler. bedenleri sıklıkla sürter birbirine. sıcaklıkları önce tenlerine işler sonra gülüşmeler ve bakışmalar ile yeri göğü ısıtır.

birlikte alışveriş yapmak, o erkekleri çok seksileştirir. uyumlu oluşları sadece alışveriş için geçerli değildir. her yerde ve eylemde uyum içinde olurlar bunlar. masumdur yaptıkları ama bir o kadar da tutku yüklüdür. eve gidince ellerindeki torbaları bırakırlar yere ve o torbaların ellerinde yaptığı kırmızı hafif acılı izleri öpücüklere boğarlar.

çok ama çok çekici ve tutku yüklü olur bu iki erkek. darısı tüm erkeklerin başına efenim.
  • çok büyük zevk.

özellikle market alışverişi çok eğlenceli ve işe yarar oluyor. meyve, sebzenin iyisinden anlayan bir partner olursa daha iyi olur. "onu bırak bunu al" diyen, "o peyniri sevmezsin sen" diyerek atılan dostum benim.. 30'lu yumurta aldırdı bana, habire yiyorum. "al" dedi, "yersin bak kışın bozulmaz" dedi. yiyorum..

son zamanlardaki en büyük zevkim.
  • mevzu degildir
  • oha.. noluyonuz lan! açlar!
  • ister market alışverişi ister giyim ister beyaz eşya hiç farketmez maximum40 dakika sürer.
  • başlık güzeldi, gelip buraya goygoyun ardı arkası kesilmezlerinden örnekler serpiştirecektim ama anlatım bildiğin "bromance". ondan anlamam, bana müsaade...
  • deneme kabini kaçamaklarıyla taçlandırılması elzem aktivitedir.
  • https://www.youtube.com/watch?v=9m0sfgre0bs

--- spoiler ---

leyla ile mecnun'da erdal bakkal ve iskender'in araba pazari sahnesi
    --- spoiler ---
  • bir kardeş aktivitesiyse bu, kesinlikle abinin, kardeşinin moralinin ağzına sıçıp, aile ekonomisine katkı sağlamasıyla sonuçlanır.

(bkz: tecrübe)
  • kanka çok yakıştı lan al bunu al bunu al al al diye gazlanıp şu halde sünger bob'umsu bir finalle bitirebilirsiniz olayı.