şükela:  tümü | bugün
 • görünürde her şeyin normal seyrinde geliştiği düşünülecek olsa da, aslında hiçte öyle olmayıp arka plandan hiç akla hayale gelmeyecek bir tensel çekimin tüm bir hızla sürüp gittiği gerçeği ile oldukça sıcak ve bir o kadar da anlamlı bir eylem olup, arada belirecek önce arkadaşlık, sonra dostluk ve en sonunda da dostluğun bir adım ötesine geçişi temsilen bedensel haz alışlarla uyarılma sürecinin bütünsel bağlamda ele alınmasıyla, bir yandan masum ama öbür yandan tutku yüklü bir şehvet girdabının hiç hissettirilmeden ve gizliden gizliye tenleri sarıp yakan o ateşin dokunuşlarla birbirine sarmaşık misali geçişlerinden açığa çıkan enerjinin tarifsiz mutlaklığın da sonsuzluktan bir gün misali, iki erkeğin bir ömrü birlikte ve yan yana ve iç içe geçirmelerinden önceki o son durağın ta kendisi olup, basit algılamaların haliyle göremeyeceği ve sadece ayrıntıları seçme becerisine sahip insanlar tarafından fark edilecek bir aşkın kıvılcımlarının hayat bulmasına vesile olan eylemdir.
 • ferhat ile şirin, aslı ile kerem, leyla ile mecnun, sadullah ile müfit... kafa karıştırmanın alemi yok gençler...
 • (bkz: ipneliğe giden yolda sessiz ilerleyiş)

  ipnelik ne idi?
  tensel çekimdi ipnelik,
  iki erkegin yanyana oturmasi ile oluşan şehvet girdabiydi derken yazar....

  kahvedeki ahmet abi lan kendine vurduruyor ipne lan bu diyerek ozetliyordu durumu.
 • hiç ama hiç umulmadık sürprizlere gebe olacak bir eylem olup iki er kişisinin herhangi bir yerde yan yana oturmak suretiyle birbirinin ruhsal ve kalpsel çekim alanına dahil olması suretiyle belli bir zaman sonra aralarında farklı bir ilişkinin ilk temellerinin atılmasına vesile olacak olan, ister tanıdık isterse yabancı olsunlar bir şekilde muhabbete girişmeleri ve sonra bu muhabbetin tatlı tatlı tebessüme dönüşüp bir müddet sonra yan yana yolda ilerleyiş ile sıcacık bir odada son bulacak güne her iki er kişisini savuracak tasarruftur.

  farkında olmasalar bile bu iki er kişisi bir biçimde etkinlik içine gireceklerdir. once bedensel enerjileri aktarılacaktır ve sonra hafif ve kaçamak vücut temasları ile atmosfer oksijene doyacaktır. tanıdık iki er kişisi ise bunlar o vakit aradaki ilişkinin farklı bir anlama bürünmesi daha kolay olacaktır.

  iki yabancı ise bu kişiler gizemli bir havayı kaplayacak merak pusu sayesinde kontak kurulacaktır. önce göz ucu ile yanındakine bakmalar. sonra farklı bir yöne bakar gibi başı çevirip usulca yandakine göz atmalar. elektrik alımının devreye girmesi ile bu iki er kişisi yan yana oturmanın bedensel kıvama gelişi haberdar eden havadan sudan açılacak konuya giriş sonucunda artık iki yabancı olmayacaklardır. sonrası er kişilerin hünerlerine kalmıştır. gün ayrı yollarda da neticelenebilir, aynı yoldan tutku yüklü eve gidişle de. tercih onlara kalmış efenim.