şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle yeni bir yazardır adettendir hoşgelmiştir.

kendi kendine başlık açıyor sanılmasın ben onun aynadaki yansımasıyım. bir nevi dark side versiyonu belki de.

ihtiyacı olduğunda kendisi yerine sınavlara girebilir, halı sahada yedeği olabilir, belki idrar tahlili için numune bile verebilirim.

kendisine başarılar esenlikler dilerim.
  • kendi fikirlerimizi kimseye hakaret etmeden, kişiselleştirmeden ifade ettiğimiz için bazı amip beyinliler tarafından yapılan insanlık dışı küfürlerle karşılaşıyoruz.

bu ilkel yaşam formları bi tükensin, yok olsun lütfen.
  • cahil bir başka islamcı yobaz.
  • kendisi hakkında düşük iq'lu olduğuna dair iddialar bulunan biri bana "cahil bir başka islamcı yobaz." demiş. ayrıca hakkında aktroll yada boktroll olduğu konusunda söylentiler de mevcut. düşük zekalı olması troll (hangisiyse) olduğunu ispatlar nitelikte.

son olarak: ne islamcıyım ne de yobaz.
    sadece hanif bir müslümanım, allah'a hamd olsun.

edit: hayatımda ne kpss'ye ne de kamuya ait bir kuruma başvurdum. ayrıca bir amip yine islamcı demiş. salak bunlar, geri zekalı.

(bkz: #100713295) > eşcinselliği kanserle eşdeğer olarak tanımlamamış insan. örnek vermiş sadece. aslında eşcinselliği eroin bağımlılığıyla eşdeğer bir hastalık olarak tanımlamış desen daha makul olurdu ama o kadarını senden beklemek fazla olur. sen zaten birşey söylemesen daha iyi.
  • tanımadığı insanlara amerikan beslemesi falan diyen atanamamış islamcı.

ecevit'i ve chp'yi solcu sanmasıyla da acayip bir ulemalardan ulema olduğunu kanıtlamıştır.
  • eşcinselliği kanserle eşdeğer bir hastalık olarak tanımlayan insan. 2020. başka bir şey demiyorum.
  • kendini hakli cikarmak icin "ateist" oldugunu bile iddia edebilecek amip.

siyasal islamin ozeti. kendilerini hakli cikarmak icin ateist bile olduklarini iddia ederler. sayfasina girip baktiginizda ise ne oldugu gayet goruluyor. bak benim protoplazma arkadasim birine "ateistim" diyorsan oldugun platformun daha onceki yazi veya paylasimlarini gosteremedigi bir platform olmasina dikkat et.

kisacasi bas engeli gec...
  • okuduğunu anlayamayan coronavirus benzeri zararlılar ateist olduğumu yazdığımı iddia etmişler. zinhar yalandır. bi zahmet sen beni engelle. bir daha çıkma karşıma sayın coronavirus akrabası.