şükela:  tümü | bugün
  • kemal sunal abimizdir. saf, temiz güzel insanımızdır. kendisi hemen her filminde tek bir elbiseyle çıkar karşımıza. misal yedi bela hüsnü flmi;

http://i.hizliresim.com/1ndwxn.jpg

http://i.hizliresim.com/lo3zlz.jpg
  • marjinal ve zengin çevrelerce alay edilebilecek normal insan. bence giyilen giysi kokmuyorsa ya da pislenmemişse 2.gün giyilmesinde sakınca yoktur.
  • akşam sevişmiştir.
  • belki de steve jobs gibi aynı üründen bir sürü satın almıştır. her gün farklı giyip aynı görünüyordur.
  • "ne insanlar gördüm üstünde elbise yok, ne elbiseler gördüm içinde insan yok"

(bkz: mevlana)

olmayınca olmuyor. pis demek, terli demek kolay.
    lisedeyken okula gitmek için minibüse biniyordum. bazen, kışın ortasında sadece ceketli bir adam bazen de hırka giymiş bir kadın oluyordu gördüğüm, giydiğim paltodan utanıyordum. bir sürü acıklı hikaye yazıyordum kafamda. ama hiçbir hayal şu gerçeğin önüne geçemez; kimse kışın ortasında üşüyeceği kıyafetleri giymez. olmadığı için giymiyordur. alamadığı için yoktur.
  • şahsımdır.
    dümdüz siyah giyinirim efendim ben.
    tüm tişörtlerim ve pantolonlarım da aynıdır.
    ama inan ki çok mesudum, dünya s.kime minare g.tüme, o derece.
  • belki de giymek zorunda olan insandır. belki bir anne ya da babadır. belki çocuğunun arkadaş çevresinde 2 gün aynı elbiseyi giydiği ile anılmamasını, çocuğunun böyle bir şey olmasa bile bunu dert etmemesini isteyen insanlardır. belki çocuğunun her gün aynı yemeği yememesini istediği için kendi ihtiyaçlarını en son plana atmış ebeveynlerdir. yani kısaca gayet normal bi durumdur.
  • t-shirt'lerimi haftada bir değiştiren kot pantolonumu ise üç haftada bir değiştiren biri olarak içerisinde dahil olduğum insan sınıflandırmasıdır. hayattan gayet memnumum. insanlara yaklaşmadığım için onlar da hayatlarından gayet memnun, kimse de bi' rahatsızlık mevcut değil.
  • her allahın günü yaşadığım ikilem. dün çok iyiydim bu gün de giysem mi acaba diyorum fakat garip bi şekilde giyemiyorum efendim aynı kıyafeti üstüste iki gün. hani yıkıyor musun desen yıkamıyorum da, bekletip başka başka kombinlerle her gün farklı giyinmeye çalışıyor ve böylece bir rahatlama yaşıyorum.
  • dışarda kaldı ise hemen sevgilisinde kalmıştır sevismistir diye tanımlanan şahıstir. kafanız hep aynı şeye çalışsın sizin.
    arkadaşında kalmıştır.
    (bkz: ben)