*

• birinin en azından anneniz; diğerinin de iyi ihtimalle kızınız veya eşiniz olmasına özen gösterin.
  • (bkz: #96222116) şu entrye katılmakla beraber her iki kadın da sevgili sıfatındaysa sizin için, ikisine de dürüst olup gerçekleri söyleyerek ayrılın.
    o kadınların sizi hayatının neresine konumlandırdığını ve bu yaptığınızın onlarda nasıl reaksiyonlar göstereceğini anlayamayacak kadar vicdansızsınız demektir.
  • (bkz: ebenin amı)
  • ikisine de aynı çiçekçiden sipariş vermeyin, çalışıyorken baya dalga geçiyorduk.

bir de kadınlardan en az biri sizi samimi şekilde seviyorsa arkanızdan baya sövüyordum hatta açık etmek bile aklımdan geçiyordu. biri gelir yapar görürsünüz ebenizinkini...
  • bu kadar şerefsiz olmayın. birgün mutlaka birisi anlar. yaşadım biliyorum.
  • bunla ilgili güzel bir fıkra var. 2 eşi olan bir adam, bu yüzden hakim karşısına çıkar. hakim adama bakar ve "2 eşi olan adamın, 2 kaynanası vardır. bundan daha büyük ceza olmayacağı için, beraat kararı veriyorum." der.
  • düzenli olarak b12 düzeyinize baktırın. düşük çıkarsa hemen b12 kullanmaya başlayın. sonra unutuyorsunuz kiminle nerede ne yaptığınızı, ne konuştuğunuzu. çirkin oluyor.
  • aldatan insan başlarda temkinli davranır. yakalanmadıkça gevşer tedbirlerini elden bırakır ve böylece kaçınılmaz sona varır.
  • o kadınlardan biri sizin anneniz ,kız kardeşiniz veya evladınız olabilirdi.bunu düşünecek empatiye sahip değilseniz tek tavsiyem harcadığınız oksijenlere özür bâbında birkaç ağaç dikmenizdir.bir de allah bütün kadınları sizin gibi erkeklerden korusun diye dua ederim.
hesabın var mı? giriş yap