şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yanıltıcı bir söylemde bulunmaktır. modern çiftlerde aradan 10 sene geçtikten sonra bu durum birbirlerine lanet etmeye dönüşür, o yüzden bu yeni evlilerin heyecanına kanarak evliliği süper bir şey sananları uyarmak aklı başında her insanın boynunun borcudur.
  • kesinlikle doğru olmayan bir söylemdir. iki yıl çok uzun bir süredir. ilk 7-8 ay bu cümlenin son kullanım tarihidir.
  • sizin için böyleyse boşanacaksınız o zaman arkadaşım ki insanlar bunun yanlış olduğuna inansın, yoksa buraya yazmakla olmuyor. ha belki boşanmışşınızdır ona bir şey diyemem.
  • 1,5 senelik evli bir olarak katıldığım önermedir. arada ufak tefek pürüzler olsa bile çok güzel gidiyor. 2 yılı devirdiğimiz zamanda bir şey değişmesini beklemiyorum. cicim ayları cicim yılına dönmüş durumda şimdilik, beni hayata bağlayan en önemli şey evliliğim. işin ilginç yanı en ciddi kavgalarımız nişanlılık ve evliliğin ilk 6 ayı sürecinde gerçekleşti, sonrası ise tamamen güllük gülistanlık oldu. normalde tam tersini duydum çevremdeki insanlardan.
  • 2 senelikken bile böyle söyleyebiliyorlarsa şanslı oldukları sonucunu çıkarırım.

evlilik süt gibi değil şarap gibi yıllanır. en zor zamanları cicim aylarının hemen sonrasıdır. ondan sonraki kısımlar, evliliğin normal seyrettiği durumlarda, iyiye gider.
  • 12 senedir evli bir insan evladı olarak, karşılıklı saygının korunması şartıyla kesinlikle katıldığım önermedir gençler. evlilik kurumu kaç yaşında başlarsa başlasın bambaşka bir yaşam demektir. onun ne şekil bir yaşam olacağı da tamamen evlenen 2 kişinin insiyatifindedir.