şükela:  tümü | bugün
 • https://www.youtube.com/…l/ucxzlcj44ubbke6c_vioeqqq adresinde hizmet veren bisiklet içerikli youtube kanalı.
 • bir süredir vlog'unu takip ettiğim şahış, anlatımı güzel arada bakmak lazım.
 • tur günlükleri var, tura çıkmadan önce kamp ve bisiklet ekipmanlarını tanıtıyor, neye dikkat edilmeli nasıl etmeli, ne yapmamalı falan, güzel anlatmış.

  bir de "eğer rotam üzerindeyseniz mutlaka haber verin, beraber sürelim bisikleti" muhabbetine saygı duydum.
  helal olsun adama!

  https://www.youtube.com/watch?v=uker99_u_ss
 • güzel adam, bisiklet falan, gezmeler, şakalar, takip edilir.

  https://www.youtube.com/…l/ucxzlcj44ubbke6c_vioeqqq
 • yol bisikleti almamda en büyük etkiye sahip kişidir belki de kendisi. her platformda takip ediyorum kendisini. acayip güzel, eğlenceli, eğitici videoları var ve çok da bonkör bir arkadaş hediye mediye dağıtıyor arada. severek izliyoruz kendisini. bunu da hiç anlamamışımdır ha sevmeyerek neden izleyesin ki zaten?
 • benim de yol bisikleti almamda en büyük etkiye, hatta tek etkiye sahip kişi. canım, ciğerim, kardeşim yusuf akkuş'un botsuz, otsuz, boksuz tertemiz bisikletli hava sahası.

  kanalda ciddi emek var, yakından takip eden ve yakınen tanıyan birisi olarak içeriden gözlemlerim bu şekilde, zaten videoları izlerken de kendiniz bu çıkarımı yapabilirsiniz. fotoğrafçılık, video, montaj, kurgu konusunda kanalı açmasından ve bisiklete olan ilgisinin başlamasından çok daha evvel uzmanlaşmış olan kardeşimiz bu tecrübelerini bisiklet ile harmanlayarak gerçekten çok profesyonel bir iş çıkarıyor.

  bisikleti olan - olmayan, bisikletle ilgilenen ya da ilgilenmek isteyen herkesin kesinlikle takip etmesi gereken bir youtube kanalı. hem eğlenceli, hem bilgilendirici.

  yusuf işini iyi yapan bir adam. tutunduğu işi gerçekten tutkuyla yapıyor ve bu özelliği ile kendime örnek aldığım bir insan. bu tarz insanları ve işleri olabildiğince desteklemek lazım ki, hönküre hönküre oyun videosu çeken ergenlerin milyonları bulduğu youtube mecrasında bu tarz güzel işler yapan insanlar hem devam etmek için güç bulsun hem de yine böyle güzel projeler ile mecraya giriş yapmayı planlayacak olanlara bu destek cesaret versin.

  youtube ortalamasının üzerinde bir iş yaptığı kanaatindeyim. inceleyip hak veresiniz diye de buraya youtube profilini bırakıyorum, hörmetler.

  youtube kanalı
 • youtube'da böyle faydalı işler yapan insanlara gerçekten çok büyük saygım var. kendisi iyi niyetle bize bir şeyler öğretmeye çalışıyor. çok sağolsun kendisi sayesinde bisiklet hakkında bir sürü şeyler öğrendim.
 • onbinlerce türk youtuber arasında bilgiyi en saf, yalın ve anlaşılır halde izleyiciye ileten tek kanal bu olabilir. bisiklet hakkında buradan aldığım bilgilere hiç bir yerde bu kadar etkin şekilde ulaşamadım. yapana da, kurgulayana da helal olsun, elleri dert görmesin.
 • parantez içerisinde yusuf akkuş. ya şimdi bisiklet dünyasının altın elbiseli adamı olmaya aday bir arkadaş diyeceğim ama allah kaderlerini benzetmesin. birkaç gündür videolarını izliyorum, bence bisiklet youtuber'ları arasından özgün anlatımı ile hemen sıyrılıyor. özellikle kendini ifade etme şekli son derece başarılı. doğal ve samimi. konunun özünü, altı çizilmesi gereken bilgiyi başarılı bir şekilde aktarıyor karşı tarafa. bisiklet işinde vereceği her tavsiyeye güvenileceği hissi de veriyor. eğlenceli de. takip edilmesinde fayda var.
 • katıldığı transcontinental yarışındaki 15. gününde (mi?) avrupada bir köy-kasabada kaza geçirmiş olan bisiklet binicisi.ciddi birşeyi olmadığını asla durma kanalından öğrendik. ancak yarışa devam edemeyecek. geçmişler olsun