şükela:  tümü | bugün
  • teomanın iki yabancı adlı değerli parçasının küçük bi çocuk tarafından yeniden yorumlanması...*
  • serbest cagrisimla;
    (bkz: adi yalanci)
  • meslekleri bozacilikla siracilik olan ikili.
  • keremcem ile yağmur tanrısevsin'nin başrolünde bulunduğu gani müjde imzalı bir dizi.

dizi nasıl olur bilemiyorum. ön gösterimden yaptığım tahminler hep yanlış çıkıyor.*

isminden de anlaşılacağı üzere iki yalancının kolay yoldan zengin olmaya çalışmasını izleyeceğiz.*

edit: böyle bir entry girmiş olduğum için, izlemediğimi belirtme gerekliliğini hissettim. fragmanları bile ilgimi çekmiyor.
  • 40 yaşındaki keremcem'e hala genç delikanlı rolü vermeyi uygun gören yapımcılara sahip dizidir. partneri yağmur tanrısevsin'le aralarındaki yaş farkı 13. yuh!
  • fragmanı komikti de *** dizi bir şeye benzemeyecek ve yazın sonunu göremeden iptal edilecek ondan eminim.
  • zorlama yaz dizilerinden biri.

fragmandaki mizah seviyesinden kalite az çok belli.

ayrıca yıl 2017 hala keremcem'e rol veren yapımcıların aklına tüküreyim.
  • her türlü kasarligin meşru gosterildigi yaz dizisi. madem guzelim/yakisikliyim neden zengin erkek/ kız tavlamiyorum. sonra da birbirlerine aşık olurlar, yersen.
  • hayatımda bu kadar sikko bir dizi izlemedim. demin tarihi anfide keremcem denen şahıs zeybek oynamaya başladı amk! allah aşkına ya nasıl çekiyorsunuz böyle sahneleri?
  • asıl kızın üzerindeki elbiseyi bi yerde gördüm. aklımı deliricem, nerde gördüm onu ben?

bu arada diziden umudum vardı fakat, bu yaz açık ara kalp atışı izlenecek sanıyorum.

kardeşlerim yeşillendirsin pls.

edit; gigiismiş elbise.