• (bkz: sen ne konuşuyorsun lan değişik)

tashih: açtığın başlığı ayrı, girdiğin giriyi ayrı sileyim.

tashih: beceriksiz yazar tarafından açılmamış fakat resmen sıçılmış başlık düzeltilmiş. ilk hali için görsel
  • öğretmen olarak yaptırmayı asla düşünmediğim aşı. zorunlu olacak deniyor? bu nasıl iş ? neden kişinin hür iradesine bırakılmıyor? bunları sorunca neden kötü oluyorum ?

edit : aşı karşıtı ilan eden mi dersin, devlet düşmanı ilan eden mi dersin. ulan tiynetsizler 6 yıldır diyarbakir'in en zorlu bölgelerinden birinde, köy okulunda mesleğimi en güzel şekilde yapiyorum. bunun karşılığını da ilçe milli eğitimimiz fazlasıyla verdi, veriyor. ben aşı olmak istemiyorum diye fikir beyan edince kovulmam mi lazım? yarın bir gün güvenilirliliği açıklanır ilk önce ben olurum. bir baltaya sap olamamışlar bana mesleğimi öğretmenin. her fırsatta öğretmenlik nefretinizi benim üzerimden kusmaya çabalamayın. hoşt

edit : yatıyor diyen şeref yoksunları. ben 2 ay boyunca denetimlerde bulundum. mekanları denetledim. şu an da filyasyon ekibindeyim. eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek. ne anlatsam boş.
  • muhtemelen öğretmenlerin seçilme nedeni öğretmenler aşı olduktan daha sonra çocukları okula yollayacaklar ve okulları açacaklar. böylelikle eğitim hayatı devam edecektir. yoksa başka bir nedenden dolayı yapacaklarını sanmıyorum
  • başlığı açanın zihniyetine tüküreyim.

öğretmene aşı yapılması demek, çocuklarımızın artık okula gitmesi eğitim yüz yüze hale gelmesi ve çocukların daha verimli öğrenebilmesi için.
  • ne olduğu belli olmayan bir aşı ile herhangi bir sıkıntıda ülkenin en önemli çalışanlarının zarar görmesine sebep olabilecek icraat.

düşünsenize aynı anda sağlık, savunma ve eğitimin çöktüğünü...

ekleme: alt tarafta birisi daha onaylanmayan bir aşıyı savunarak geri zekalılığını belli etmiş. tamam amk en çok siz biliyorsunuz.
  • ne oldugu belli olmayan falan diyerek gerizekaliliginizi belli etmeseniz.

ulan goren de bir deli doktor laboratuvarda calkaladigini sandalyeye bagladigi ogretmenlere zerk etti zannedecek.

cin asisi faz 3 ilk verileri dahil guvenilirligini kanitladi fakat etkinligiyle ilgili veri analizleri suruyor.

bunun disinda da cin'de yuzbinlerce insana yapildi.

gercekten bos adamlarsiniz.

edit: aşağıda bir başkası da vurulmak zorunda mıyız demiş.

değilsin ulan gerzek değilsin. hatta sana ölümsüzlük verecek bile olsa ben ölmek istiyorum zamanı gelince ya aşı vurulmayacağım diyebilirsin.

ama çıkıp kendi bilgisizliğinden gayet belirli birşeye ne idüğü belirsiz dersen sana gerizekalı derler.

yani buradan tartışılan sizin aşı vurdurup vurdurmama özgürlüğünüz değil kimse aşı vurulmak zorunda değil ve istemeyen olmayacak.

fakat çıkıp salakça laflar ederseniz başkalarının da sizin hakkınızdaki laflarına katlanacaksınız.

adamlar o kadar cahil ki hiç anlamadıkları bir konuda bunu avrupalılar vuruluyorsa biz de bunu vurulalım seviyesine indirgediler olayı.

https://www.reuters.com/…novac-brazil-iduskbn27429e

https://www.reuters.com/…date-vaccine-iduskbn28d1mx
  • covid-19 aşısı ilk önce politikacıların üzerinde denenmeli.
    eğer hayatta kalırlarsa, aşı insanları kurtarır.
    eğer hayatlarını kaybederlerse aşı ülkeleri kurtarır.

monica wisniewska
    (polonyalı yazar)
  • (bkz: teryxx) nickiyle boş konuşan bir dalyaprağın "aşı vurdurmak istemiyorum" diyen bir öğretmen arkadaşa "toplum için aşı olacaksanız, vurdurmuyorsanız bu mesleği bırakın" diyebilecek kadar mal olduğu başlık.

be dalyaprak ne idüğü belirsiz bir aşıyı vurdurmak istemiyor diye mesleği mı bıraksın ? toplum için aşı olacakmış da bilmem ne diye zırlavamış utanmadan.
  • türkiye dışında kimsenin almadığı aşının insanlara zorla yapılması ve bunu savunanlar. mide bulandırıyorsunuz artık. git sen ol sonra da ne olur bilemem. boş adammış. gerizekalı değiliz, çin gibi yediği haltı örtbas etmek için bin bir dolap çeviren bir ülkenin aşısını olmak istemiyor insanlar. nokta. kendi çoluğuna çocuğuna yaptırsın akpliler.
  • aşıda öncelik öğretmenlere verilecek demek yüzyüze eğitime geçilecek demektir. şu basit sonucu çıkaramayacak kadar gerizekalılar gelip burada "eba'da virüs riski yüksek" diyorlar. beynini siktimin beyinsizine bak hele.

öğretmen olmadan örgün eğitim olamayacağı için okullar açılacaksa öğretmenlerin aşı olması kadar normal bir şey de yok. gerçi ben artık öğretmen olmadığım ve dahi türkiye'de yaşamadığım için rahatım ama çin aşısına da güvenmediğim için aşı olmazdım sanırım. karışık işler.
hesabın var mı? giriş yap