• kardeşim sayesinde şahit olduğum elim olay. lanet herif bütün iyi genleri almış, iyi ki kız olmamış. ablasından daha güzel bir kız kardeşi kaldırabilecek hoşgörü seviyesinde değilim. ama ilk çocuklar üzülmemeli, ilk çocuğun daha zeki olduğu genellemesiyle kendimizi avutabiliriz.
  • allah sizi inandırsın ben bir çocuk yaptım, tabi eşimle beraber, değil ikinci, beşincinin bile ondan güzel olma ihtimali yok. resmen zirvede bıraktım ben bu işi.

hatta bugün eşimle ikinci çocuk meselesini konuştuk, nasıl olur falan diye. dedim ki hanıma; (bkz: hulusi akar mode on) ne ikinci çocuğu ulan sen manyak mısın?

yani hayatımda bir şeyi nadir olarak mükemmele yakın yapmışım, çıtayı daha yukarıya çıkaramayacağım bu kadar ortadayken neden bile bile başarısız olayım ki. haksız mıyım?
  • biricini cocuk beta surum oldugu icin, buglara rastlamak gayet dogaldir. yeni surumlerde hatalar ayiklanir, daha profesyonel bir is ortaya cikar.
  • anne babanın arasında yatıp, herkesin hayran olacağını bir insanın doğmasına mani oldum.

özür dilerim çok...
  • - hatalar giderildi
    - performans iyileştirildi
    - arayüz yenilendi
  • bes kardeş içinde ortanca olarak eli ayağı düzgün yakisikli adamiz elhamdulillah kardeşlerimle yanyana gelsem gözlerimizin cekikligi dışında hiçbir benzerlik yok. atayizler hadi bunu da açıklayın.
  • aynı zamanda hem hobbit-goblin karşımı bir değişik yaratık* ve elf prensesi* çıkartmayı başaran bizimkilerin çok rahat bir şekilde kanıtladıkları gerçek.

nasıl bir gen havuzu ben de bilmiyorum gerçekten.
  • gigi hadid ve bella hadid ile çürüttüğüm önerme. gigi kardeşi bella’dan çok daha güzel. (bella’nın estetiksiz hali için tabii).
  • birinciyi beğenmeyen, ikinciyi yapıyor herhalde. (bkz: kardeşimin erkek haliyle benden güzel olması)
  • (bkz: anne başlığı sen mi açtın)
    ben aceleyle hayata gozlerini daha evlilikten 1 sene sonra açmışken " muhtemelen balayi kurbanı" kardesim benden seneler sonra bi dunyaya geldi ki; allah sorma gitsin! başta tam tersiydi.. ama cocuk liseye bi gecti, bi birsey oldu... amanın lise bi bitti! al başina bela!!! 2 adimda bi laf atan heriflere mi kanser olayım? o her gun biraz daha güzelleşirken ben hala boyle cirkin kaldığıma mı bilemiyorum ...
hesabın var mı? giriş yap