şükela:  tümü | bugün
 • bu nasıl bir şey
  yukarıdaki videodaki aracın airbagleri yok, sistem kandırılmış araç airbagleri var sanıyor, aracı alan kişi kötü bir kazaya karışsa belkide canından olacak...

  maalesef bir sektör oluştu, ikinci araç alanlar korka korka alıyor, ekspertize gidiyorsun onlar bile dolandırıcı çıkabiliyor veya hiçbir bilgileri yok sağlam diyerek sizi de yanıltıyorlar.

  öyle olaylar yaşanıyorki gerçekten vaziyet çok kötü, araç alım satımlarında satın alacağınız aracı tabiri caizse didik didik edecek karış karış arayacak işi bilen insanlara götürün.

  araç alacaklar, bazı dolandırıcı satıcılar aracı satacağı zaman söylemiyorlar aracın borcu olabiliyor, araç kredi ile alınmış olabiliyor ve dolandırıcılar kredi borcunu öde aracı sana devredeyim diyebiliyorlar, bu şekilde yapacağınız bir hamle de satıcı aracın satışını yapmıyorum banane yatırmasaydı dese gık dahi diyemezsiniz yasal olarak hak talep edemezsiniz aman hataya düşmeyin.

  sağlam diye alıyorsun, aracın üst sacı komple değişmiş, o bu şu şeytanın aklına gelmeyen yöntemler kullanıyorlar dikkat etmekte fayda var.

  otomobil tamir ettirirken de çok dikkat edin, 100 liralık arızası bulunan araç için başka saçma şeyler söyleyerek 1000 tl'lik arızası var diyorlar bunlar resmen dolandırıcı uyanık olmakta güvenilir insanlarla çalışmakta fayda var.