• 48 bin liraya hyundai getz ilanı olan piyasadır. getz diyorum bakın.
  • 2015 model efsane kasa honda civiclerin temizini bulmak imkansız. hepsi 100 bin km den başlıyor. zamaninda 4 tane alıp garaja atacaktın. şimdi %200 kar ile pompalardin.
    bu arada zamanında 4 tane alacak param yoktu laf olsun işte.
  • türkiye çapında bi grev başlarsak sıfır, ikinci el araç almasak, bakın o fiyatlarda düşer, vergilerde iner, pahalı pahalı diye ağlayıp, sonra da gidip araç alırsanız inmez o fiyatlar kardeşim, müşteri sensin, en büyük güç sende farkına varın artık, sen almazsan o malın değeri yok, isterse trilyon yazsın etiketinde.
  • piyasayı galericiler, al-satcılar yükseltiyor v.b. muhabbeti yapanlar gelmiş burada "geçen ay 30 bine aldığım aracı dün 40 bine sattım" diyor.
  • keşke geçen sene kenardaki parayı arabaya bassaydik la piyasaya bak aman aman nolmus böyle.
    benim arabam yok araba işini de sevmem taksi toplu taşıma her zaman candır.
    hele ki istanbul gibi bir yerde çile çekmenin anlamı yok.
    ayrıca yaşı başı geçmiş arabalara o kadar para veren mıdır varsa da vay kafalarına.
    bu kadar lüks düşkünü olmayın olm işiniz varsa kiralayın önünüze bakın.
  • 0 a yaklasti
  • 2018 de 45 bine aldığım 1.2tdi 6r kasa vw polo bluemotion özel seri aracı kendi zevklerime göre dayadım döşedim özel rengi de vardı ( malum sitede 5 tane satılık bu renkten) şimdi kaç istesem bilemiyorum, eşi benzeri yok paha da biçemiyorum... ne yapsam acaba... satsam yenisini de alamam, en iyisi satmamak
  • 3 ay önce 2016 model 28 bin km bmw x1 xlıne edinmiştim. araç cok konforlu ama biraz feminen bulduyum için sportif bir model ile değiştirebilir miyim diye bakınayım dedim. anam ne olmuş fiyatlar ya saniye saniye artıyor mübarek.
  • az önce abi bilmiyorduk aldık araba yan yatmış, tavanı kesilmiş tadında bir ilan gördüm. 2017 model egea ve istenen tutar 55 bin lira.

konserveye dönmüş ulan araba ayıp.
  • burada isyan edenlerin çoğu boş konuşuyor. imkanı olsa iki katını kendisi yapacak, kendi yapamadığı için bu isyanlar....
    galerici vs mantığında olanlara bir şey anlatamazsın, düzenlerini öyle kurmuşlar. fiyatı yükseltmediği zamanlarda da arızalı veya sorunlu araçları yıllarca insanlara sattılar.

sorun fiyat artması değil...
    çözüm mü, o biraz zor.
    ahlak ve erdem önemli.
hesabın var mı? giriş yap