• x sene önce sattığı aracı nasıl ilanlarda denk gelip görüyorlar anlamadığım piyasa.
  • bu piyasa bana biraz abartılı geldi. bugün ülkede araba alamayan vatandaş var. durumu olmadığı için değil. talepten bayilerde araba kalmamış. birde üstüne sıra var.
  • daha dun 85 bine sattigim 2008 model 90 bin km deki golf 5 icin pisman oldugum piyasa. fiyatlar 5 bin artti.
  • alan adam da aracta cizik var aldigima pişmanim diye mesaj atmiş. araci geri getirin diye mesaj attim. kaziklandigini saniyor.
  • whatsapp yazışması şeklinde mesaj atanların uçurulması gerektiğini gösteren başlık.
  • mesajı yazdığın ismin kenarındaki üç nokta (...) 'yi tiklarsan " düzelt " seçeneğini görebilirsin. bu seçenek sana gönderdiğin mesaj üzerinde değişiklik yapma hakkını veriyor.
    önemli bir bilgi, yardımcı olmuştur umarım.
    üçyüz küsur mesaj atmışsın birde ya.
  • kafayı yediren piyasa
  • kesinlikle yüzde 99 u göttür. hasar kaydı yok ama araba komple boyalı. birde malum siteden favoriye aldığım ilanların bilgilendirmesi geliyor. adam 245 bin tl den sırasıyla aynı gün içinde 241, 255, 250, 245 bin tl yapmış ki fiyat indirimi bilgisi gitsin diye. şurada şöyle yapanlar tam şerefsiz kansız insanlardır. alın arabanızı götünüze sokun. ulan bende de var araba. aynı arabayı adam koymuş 140 bin tl ye. ınsan utanır ya o araba yapar mı o kadar. ben koyamadım o kadar paraya utandım kardeşim.
  • suni şişkinliği olan, yüksek fiyatlara aracınızı satsanız bile size para kazandırmayan piyasadır.
  • hocam anladık arabayı satmışsın...
hesabın var mı? giriş yap