şükela:  tümü | bugün
  • ilk sahibi olduğum ilk numaramı değiştirdikten sonra yeni aldığım hatla içinde bulunduğum durum.

benden önce tahminen 3'den fazla kişinin kullandığı bu numarayı aldığım günden beri telefonuma gelen saçma mesajlar ve aramalar durmuyor. verilerimi satıyorlar desem o da değil. telefonlara cevap verirsem "x hanım mısınız? y bey misiniz?" diyorlar. teknosa'da numaram bir adamın üzerine kayıtlı göründüğü için kasiyerler her seferinde bana bakara kısa süreli şaşırıyor. vatan computer'da ise bir kadının üzerine kayıtlı görünüyor. daha pek çok böyle olay yaşıyorum.

ayrıca benim eski numaramı kullanan kadın da bu durumdan muzdarip. arkadaşlarım sürekli eski numarama mesaj atıyor. kadını arayıp özür dilemek istiyorum artık.

ek: önceki numaram kötü amaçlı olabilecek insanların eline geçmişti. o zaman da beni arayan tanımadığım kişi çoktu.
  • ne sebeple yapıldığını anlayamıyorum. daha mı ucuz? olsun yahu. tanımadığınız onlarca kişiyle muhatap olmamak daha değerli değil mi? bu insanlar sizin zamanınızı çalmıyor mu?