şükela:  tümü | bugün
  • sanırım ilk sırada iç çamaşırı gelir bu konuda..

temiz, garantili, sıkıntısız ise; otomobil ve cep telefonu ise sıralamada son sıralarda olur..
  • (bkz: cep telefonu) bu makinalar o kadar tehlikelidir ki sizden onceki kullanan kisi fetocu olabilir, sapik olabilir, radikal dinci olabilir, dolandırıcı olabilir ve bundan dolayi oluşacak adli olaylarda başınızı kurtarmak bayagi bir zor olabilir...
  • tanımadığım hiç kimseden ikinci el herhangi bir şey alamam ben aq ya gönül rahatlığıyla alabilenleri anlayamıyorum. ürünün sıfırına param yetmiyorsa da bir eski versiyonunu falan alırım ama yine sıfırını alırım. malının değerini bilerek kullanma konusunda kimseye güvenemiyorum ne olursa olsun. kendi aldığım ürünlerini azami titizlikle kullanmamın ve gerek etrafımda gerekse internette gördüğüm basit kullanım hatalarının bu düşüncemin oluşmasında yeri büyük.
  • diş fırçası sanırım ilk sıra iç çamaşırını sollar.
  • kesinlikle ve kesinlikle tbm’dir.
    (bkz: tunnel boring machine)

rusya devlet demiryolların’da çalıştığım yıllarda gorkogo-kotelnikovo-tihoretskaya-krimskaya hattının onarımınında görevliydim. kotelkinovo-tihoretskaya arasındaki hatta tünel açmak için ingiltere’den ikinci el bir tünel açma makinesi almıştık. 50 metre tünel açtıktan sonra makine arıza yaptı. anlayan mühendis de yok. konuyu makineyi aldığımız kuruma bildirdik. ne cevap verseler beğenirsiniz: “garantisi yokmuş”. ücreti mukabilinde mühendis çağırabileceğimizi söylediler.

çaresiz ingiltere’den mühendis çağıracağız ama beyefendi 40.000 dolar ücret istiyor. getirelim mi getirmeyelim mi diye tartışırken madem o kadar para verdik makineye mecbur çağıracağız dedik ve mühendisi getirme kararı aldık. sonra ne mi oldu? makine tamir edildi ama periyodik aralıklarla arızalanmaya devam etti ve biz her seferinde o orospu çocuğu benjamin’e 40.000 dolar vermek zorunda kaldık. siz siz olun 2. el tünel açma makinesi almayın.
  • (bkz: yemek)
  • (bkz: sakız)
  • (bkz: dildo)