şükela:  tümü | bugün
  • öyle dangıl dungul konuşarak çok bile kalmış o mevkide.
  • oysa ki güllü lokum yedirip, yakasına karanfil takmaları gerekiyordu. bu arada karısı da boşasa efsane olur.

yetmez ama evet bir durumdur.
  • hadi ya ben danışman falan olur diyordum
  • ikinci eş alın, dedi diye değil medeni kanuna düşmanlık güttüğü için görevden alınmıştır.
  • açığa almak yerine üstüne kuma getirselermiş.
  • daha yüksek bir mevkide daha yüksek bir maaşla istihdam edilmek için, yeni görevi öncesi dinlenebilsin diyedir.
  • bu arada adam din açısından doğru bir şey söylüyor. ben demiyorum bunu din diyor, dediği şeyin dinde gayet yeri var.

ee? ne bu gerginlik. müslüman değil misiniz siz? ben anlamıyorum zaten bu kafayı, biri söyleyince problem oluyor.

kendisine yeni atanacağı görevinde de şimdiden başarılar diliyorum. siz adamı görevden alacaklar sonra da sefalet içinde yaşayacak falan mı zannediyorsunuz?
  • görevden alındıysa bir üst göreve atanacağı içindir. yakında koca'nın yerine bile geçebilir.
  • en geç 3 aya kadar kendisini bir bakan ya da üst düzey bir makamda yönetici olarak göreceğiz, merak etmeyin.

çünkü sağ olsun, türkiye'deki devlet hastanelerinin abd ilaç şirketlerine 2,3 milyar dolar borcu olduğunu ve bu borcun nerden çıktığı konusunun konuşulmasını müthiş bir şekilde engelledi. kendini gündem yaptı.
    bunun yerine neyi konuştuk? ali edizer denen gereksizin, "evliyken başka birini sevdiyseniz, onu da alın, zaten medeni kanunla savaşıyoruz, sakın eşinizi boşamayın" saçmalıklarını konuştuk.
    bence hak etti iyi bir koltuğu...
  • sağlık bakanlığı makamına düşünüyor olabilirler.