• ya hadi bi siktir git
  • birincinsinden sonuç alınamadı. ikincisine hükümet asla izin vermez. gerekli önlemleri çoktan almışlardır(aldılar).
  • anketlerde chp’nin bile ardına düşen bir parti için gerek olmayandır.

insanların gözü açıldı.

sokaklar “elim kırılsaydı da akp’ye oy vermeseydim.” diyen eski akp’liler ile dolu.*

artık kimse akp’yi sevmiyor.

edit: ayrıca zamanında açtığım başlık da aşağıdadır.

(bkz: #131119905)
  • asla gelmemesi gerekendir
    bu adamlar olağanüstü hal ilan edip seçimlerin üzerini örtmek niyetindeler...
    diktatörlüğe dikey geçiş yani...

bekleyin ve sandıkta işlerini bitirip oylarımıza sahip çıkalım ve üzerlerine sifonu çekelim...
  • sandıkla gelen sandıkla gider. öyle şeyler yapmasın kimse. ekmeklerine yağ sürmekten başka bir şeye yaramaz.
  • gezi değil de yağmalar başlayacak. bugün her markette günde üç-dört hırsızlık olayı oluyor. çoğun da gıda maddesi, ekmek çalınıyor.

bugü haberlerde izledim. tekirdağ'da 8 yıllık üniversite projesi olan arı kovanları talan edilmiş. 8 yıllık çalışma güme gitmedi. yoksulların gözü hiçbir şeyi görmüyor artık. güvenlikli siteler işe yaramayacak.
  • ihtimal dahilindeki olay.

ama;
    kodadam isimli kullanıcı "ya bi gidin halkı galeyana getirmeyin. seçime kalmış bir sene. her eyleme doluşuyor pkklilar lgbtciler. oy hakkınızı kullanın insanları kutuplaştırmayın." demiş.

lgbtciler (ne demekse): ben ne alaka?

önüne gelen lgbti'ye laf atıyor. olaya bak asdjajskd.
  • başlık sahibi aktroll galiba,mağduriyet yaratmaya çalışıyor.
    dikkate almayınız zaten seçimde gidecek ne gezisi hâlâ...
  • hükümetin beklediği hareket. 15 temmuzda yarım kalan işlerini ki neyse artık o tamamlamak için bekliyorlarmış. böyle bir arbede çıksın da değişik güzellemeler ile ülkede tutulan mağara adamı mültecileri sokağa çıkan vatandaşın üstüne salalım, seçimleri de rafa kaldıralım diye bekleyenler var, oyuna gelmeyin, seçimi bekleyin.
hesabın var mı? giriş yap