şükela:  tümü | bugün
  • muhabbeti bol, bilgisi bol, güzel insan. beni anlayan ender insanlardan olup hayatıma renk katmakta.
  • sevgili ikinci netter;
    bana bu kalbin kadar temiz yazı kutucuğunu ayırdığın için teşekkür ederim.
    merak etme fazla uzun yazmayacağım zira pek yazmayı seven birisi değilim.

aslında uzun uzuuun yazmak istiyorum. ama işte insanın her istediği olmuyor hayatta. işte bu yüzden mezun olacaksın. 20 mevsim sonra belki ben de olurum. bak bu çok bencilce olacak ama lütfen bilgilerini paylaşmaya devam et. çünkü dünya senin gibi insanlar sayesinde var. dünyayı yok etmek istediğinde ne yapman gerektiğini de sen anla artık. ;)

tanım: oturup da doya doya sahanda tereyağlı yumurtanın tadına varamayacağınız yazar.

edit: fırçası "da" kuvvetli hee, güzel resim çiziyo.
  • çok güçlü birisi.

öyle güçlü ki bana şınavda 10 basar.
  • iyi ki doğmuş olan, yazar, çizer, güzel güler.
  • karaman'lı badim. daha yeni tanıştık konya bağlantılı bir başlık üzerinden. ortak noktalarımız varmış (tanıdıklar).

(bkz: sözlük ne küçük yaa) :))
  • karaman'lı değildir, badim hiç değildir.
  • yeni tanıştığım hoş sohbet bir insan.
  • çok fazla iyi insan tanımışlığım yok ama büyük ihtimalle ikinci netter dünyanın en iyi insanlarından birisi... zekasına, yeteneklerine ve güleryüzüne değinmeye hiç gerek görmüyorum bile.
  • kendisinin bilgi içerikli bir entrysini görüp (evet hala sözlük semalarında nesli tükenmekte olan bu yazarlardan birkaç tane var) yahu vatandaş kaynak verir misin dememle yardımıma koşmuş kaynak üzerine kaynak atıp nilin kaynağını bulmuşum gibi beni sevinçlere boğmuş bir yazar.

ayrıca, fuse teayle sorunu var kendisinin. ben fuse tea dedikçe şeker dedi ama bak limonlu fuse tea bu sıcakta nasıl gider dedim kar etmedi yine şeker dedi içinden canan karatay çıktı. kendisine dikkatli yaklaşmakta fayda var.
  • iyi ki var denilen yazarlardan dır.