şükela:  tümü | bugün
  • herkesi kendi gibi yalancı zanneden erkek. bu kadın sizle yeni tanışmış, size yalan borcu mu var ki de yalan söylesin? ayrıca yalan söyleyip ne kazanacak?

ben pomçiğime güveniyor ve ona inanıyorum. dürüstlük bence sevginin ve de aşkın temelidir.

ayrıca 2.olmanın nesi kötü ya? bakın size bob marley'in güzel bi sözünü yazayım;

belki güneş olamayablirsin ama gökteki en parlak yıldız olabilirsin.
  • "size yalan borcu mu var ki de yalan söylesin" ve "yalan söyleyip ne kazanacak" gibi mantıklar(!) yürütecek, domestos kadar saf olmayan erkektir.

okuyalım öğrenelim :
    (bkz: gençken her haltı yiyip 30'da evlenmek isteyen kız/@skeptico)
  • cinsel hayatı konusunda erkeğe açıklama yapmak zorunda hissedecek kadar beyinsiz olan bir kadının hak ettiği erkektir. yiyin birbirinizi ete para vermeyin.
  • evet inanmıyorum bence üçüncü ya da dördüncü oldum.
  • eğer bir kadın bu konuda yalan söyleme ihtiyacı duymuşsa bunu kendi yaşam felsefesinde yarattığı ve farkında olmadan kadına dayattığı ideal kadın tipinde arayabilir tüm erkekler. kadın sizin yaşama bakışınızı çözmüştür ve sizin tarafınızdan değer verilmenin yolu cinsellik hakkında birtakım yalanlar söylemekse yalan söyler. he yalan söylemeyen de vardır. sizin için de pek bir önemi yoktur falan filan.
  • bir (bkz: dünyanın döndüğüne inanmayan adam) değildir.

bu arada (bkz: pomçik) ne la
  • ınanmayan sevgiliyi inandirmak ugruna bir internet sitesine konu tasinabilir.

buradan konu hakkinda yapilan yorumlar cimbizla alinip "bak inanmiyorsun emmaaa bir yerde benzeri konuda boyle boyle demisler. ıstersen bak." denilebilir. bunlar olur. olmaz diye bir sey yok.

bu gibi durumlarda necip insanimiza dusen "kardes inanma; yalancinin, zillinin onde gideni bu kadin. biz az cok taniyoruz o'nu. aman diyeyim. aman." diye uyarmak olmali.
  • (bkz: tyson gay)
  • lan gerçekten ikinci miyim yoksa üçüncü müyüm? ya dördüncüysem??!!!!! diye kafasında tilkiler dönen yazarın, entry girerek bilinç altını rahatlatma çabasıyla açtığı başlık.

not: kadınların şeytanın arka bacağı olduğu konusuna hiç girmeyeğim senin iyiliğin için.