şükela:  tümü | bugün
  • kendisine kurulan "kırık sandalye komplosu" karşısında söylenen bir ekrem imamoğlu vecizesi.
  • ikinci sefer secilisine ithafen soylenmis yari yolda gelisine cakilmis ekrem imamoglu volesidir.
  • bunu yazmaya gelmiştim sol yanda gördüm. abi zeka konuşuyor yahu kavga edecekseniz böyle edin işte milleti galeyana getirip durmayın. ulan hala gülüyorum...
  • zeka dolu bir açıklamadır.
  • bunu mu demek istediniz;

(bkz: ikinci sefer daha sağlam oturturum)
  • karşı tarafın sırtından, kuyruk sokumuna kadar soğuk terlerin akmasına sebep olacak muhteşem bir laftır.
  • örümcek ağlarını almak suretiyle topu plase ile doksana çakmıştır.
  • istanbulda,ikinci sefer zaten daha sağlam oturtmuştur.
  • boş moş değil... baya bildiğin dopdolu bir laftır. içinde beyin bulunan kafalar için tabi...

bir diğeri için bkz:
    "geçmişte övdüğünüz insanlarda yanıldığınız gibi bugün de sövdüğünüz insanlarda yanılacaksınız."
  • ilkokul mezunu deli bir imam tarafından 13 yıl boyunca sürekli çevrile çevrile kandırılan "reiz" in yarım saat önce söylediğini yarım saat sonra inkar etmesini günlerce "dünya liderliği işte bu" diye alkışlayan akboy ların bomboş bir laf diye eleştirdiği kısa mesafeden, kara burunla ağlarla buluşturulan ekrem başkan golüdür. acımamış resmen.

ancak her ne kadar ilgili siyasal islamcının hem ayranını içmiş hem de kendisine tatsız olaylar yaşatmış bir laf sokma olayı olsa da, orada bulunması başlı başına makamını nereden geldiği belli olmayan mühürsüz oylara ve kolluk kuvvetine borçlu olan islamcıyı meşrulaştırmak olmuştur.

saraya saray dalkavukları gider, atatürk'ün kurduğu partinin adayları gitmemeliydiler.