şükela:  tümü | bugün
1922 entry daha
 • " burçlara inanmıyorum ama ikizler diye bir şey var " cümlesinin sebebi.
  tanıdıklarımın hepsi katmerli ikizlerdi. ortak noktaları çoğu zaman ilişkiler adına ne yaptıklarını bilmiyor ve yaptıklarının sonuçlarını önemsemiyor oluşları. gelişine yaşıyorlar işte.
  kafası çalışan kadın zaten bunların oyunlarına düşmüyor. yalan söylemede çok başarısızlar ( ya da ben sherlock gibiyim ). buna rağmen güvenip de boş yatakta uyanıp, ertesi gün umrunda olmadığınızda ağlıyorsanız salaklık sizde kusura bakmayın.
  sıkılınca aldatmama diye bir şey yok. sürekli arayışta olan birini 7/24 tatmin edemezsiniz. bazı şeyleri mutlaka bahane edecektir, sizi suçlu gösterecektir.
  öte yandan en keyifli eğlenmelik arkadaşlar bunlar. en son yakınlaşmayı reddettiğimde, arkadaşlık teklifim geri çevrildi. sebebi de amacının net olması tabi.
  insanlar tahmin edilemezliklerinden şikayetçiyken, her zaman hamlelerini öngördüğümü de not geçeyim. hepsi piç ve hızlıydı zira. umursamadan aksiyon alanlar en çok açık verenlerdir her zaman.
  ilişkisi-evliliği olup da başkasına "an" için yanaşanlar en çok bunlardan çıkıyor. o iyi aşık rolü kesiyor, beyinsizler de fark edemiyor. sonrası "ühühühü".
  kısacası evli olmadığından eminseniz gezin, eğlenin, ilgiyi de eksik etmeyin. keyifli birer maymun her biri. kaliteli vakit geçirirsiniz. fazlasını düşünecekseniz de uzak durun. kendinize yazık edersiniz.