şükela:  tümü | bugün
 • ikizler burcu kadinin tribal durumlarina katlanmaya calisan her zaman ben hakliyimci aslan erkeginin arasindaki mumkunati zor cok kasilirsa belki olabilecek iliski turu.
 • meyvesi olduğum ilişki.. heveslen bekliyodum "tavşan kadını zebra erkeği, x kadını y erkeği" tipi kombinasyonlara entry gireceğim günü.. kısmet bugüneymiş.. annem aslan babam ikizler.. bu ilişkiden doğan çocuklar süper oluyo.. denk getirdiyseniz kaçırmayın derim..
 • bir aydan uzun süre aynı kişiye odaklanamayan ikizler burcu erkeği yirmi beşinci doğum gününde hayatının kadınına aşık olur. çevresindeki onlarca sevgiliyi sessizce hayatından uzaklaştırırken siz hiçbir şeyin farkına varmazsanız ve bir de aslan burcuysanız o zaman doğru yerdesiniz demektir.
  (bkz: ego tarafından burç hakkında yazmaya zorlanmak)
 • ikizler burcu erkeği hayatını deli dolu yaşadıktan sonra kendini en rahat hissedeceği yere, bir aslan kadınına rastlarsa onun limanına demir atar. birbirini en iyi tamamlayan burçlardan ikisidir ikizler ve aslan.
 • hava* olmadan ateş* yanmaz.
 • aşkın yüksek dağına çıkmaktır. hem yüksek, hem hızlı bir tırmanış olur bu. ama ve lakin her çıkışın bir inişi olduğu üzere; iniş çok can yakar, hatta düşülen mesafe biraz fazla olur, kaldırılamaz. yine de ikizler erkeği gibi iki uç arasında gidilip gelinir, aslan kadını gibi gururla bu mesafe görmezden gelinir. hem çok mutlu eder, hem de çok acı çektirir.
 • kısmet.
 • üçüncü kadehe varmaması gereken ilişkidir..
 • aslan kadınının bir kez tadını aldıktan sonra hayatında hep bir ikizler erkeği arayacağı ve isteyeceği ilişki türüdür. tamamen bir üstünlük mücadelesidir. bir yandan birbirlerine hayranlık duyarlarken bir yandan da hep birbirlerinden bir adım önde olmak isterler. kaldı ki sadece sevgili bazında değil, baba - kız ilişkisinde de oldukça başarılıdır. ikizler kadını ve aslan kadını da yine aynı şekilde mükemmel anlaşırlar.

  *

  ikizler erkeği tam aslana göredir.
  konuşkan hava burcu ikizler, aslanın hayatına taze nefes getirecektir. hava burçları ateş burcu aslan'ın ateşini alevlendirir. tabii ki ikizler'in de bazı kusurları vardır.
  ikizler hiç durmadan yeni arkadaşlar edinmeye ve bunlarla flört etmeye bayılır. kendine yeni bir sevgili arıyor zannetmeyin bu onun huyudur ve kötü bir niyeti yoktur. ikizler'in modern bir kafa yapısı vardır ve aslında flört ettiği kişilerle de arasında hiçbir şey yoktur. aslan kadını ikizlerin ona devamlı hayranlık göstermesini bekler. ikizler ise ona her gün hayranlık gösterisi yapacak kadar sabırlı değildir. buna rağmen karşısındaki keyifsiz olduğunda neyi ihmal ettiğini hemen anlayarak telafi edecektir.

  ikizler değişken nitelik taşır; oldukça uyumlu, esnek ve iletişimcidir. duygusal olmayan akılcı ikizler belli etmese de sürekli ilişkiyi analiz eder. en azından işler kötüye gittiği zaman bunu dile getirecektir. (ikizler ilişkiniz hakkında konuşmak istediğinde sakın onu başınızdan savmayın. bu, ona yapacağınız en yanlış hareket olacaktır. konuşmaya ihtiyacı olduğu zaman onu dinlemelisiniz.)

  yatakta her şey harika olacaktır. aslan aşkı ciddiye alir ve ikizler izin verirse bu aşk hayat boyu sürebilir. gerçek bir romantiktir, aşkın tadını çıkarmayı bilir. ikizleri hediyelere boğacak, onu memnun etmek için yatakta çok zaman geçirecektir. bu hem kadın hem erkek aslan için geçerlidir ve ilişki yıllarca sürse de değişmeyecektir. ikizlerin elleri çok beceriklidir. bazen onun daha az konuşup sizi daha çok okşamasını isteyebilirsiniz.

  ikizler gerçek bir kitap kurdudur, mizah duygusu gelişmiştir ve okuduğu binlerce kitaptan heyecanlı bölümler okumaya bayılır. bu da aslanın hoşuna gider. aslan zodyak'ın en iyi öğretmeni olduğu için onu istediği şekilde yönlendirebilir. aslan kadını, ikizler'in daha duygusal olmasını isteyebilir ama aslında o da kendine göre duygusaldır. becerikli ve çok yönlü ikizler ile aslanın çok renkli bir birlikteliği olacaktır.

  ikizler'in amacı uzaklara uçarak doğruyu aramaktır. aslan ise sahiplenicidir. ikizler daha hazır olmadan ondan askını ve sadakatini ilan etmesini isteyecektir. aslan insanı herkes için ne kadar cazip olursa olsun eğer ikizler bir iliskiden sıkıldı ise onu kimse tutamayacaktır. ancak ikizlerin hayattan beklentileri yaş ilerledikçe değişmektedir. ikizler de eninde sonunda aşk, güvenlik ve çocuk isteyecektir.

  aslan kadınının göz alıcı görüntüsü evlendikten sonra da değişmeyecektir. o zarif ve gösterişlidir ve de öyle kalacaktır. bakkala verecek parası olmasa da berberi için ya da yeni bir elbise için mutlaka para bulacaktır. aslan'ı hiç bir zaman eski püskü bir elbise ile göremezsiniz. sadece sevgilisinin degil, bütün dünyanın hayranlığına ihtiyacı vardır. her zaman hoş görünmesi gereken hayranları olduğuna inanır.

  ikizler ve aslanın sosyal ihtiyaçları birbirine benzer, ikisi de gezmekten zevk alır. ikizler, aslan'dan daha mütevazidir, neden en pahalı restorana gitmeleri gerektigini anlamasa bile bundan zevk alır.
  devamlı aslan'ın ne düşündüğünü merak eder, bu ikizler'in sonsuz merakının bir parçasıdır.
  aslan burcu kadını hayatı büyük ölçekle yasamayı sever. onun hayatı şampanya, havyar, çiçekler, resmi davetler ve törenlerle doludur. ikizler erkeği ise özgürce, kısıtlanmadan yasamayı sever. gene de hava ve ateş karışımı iyidir.