• bazı aslan kadınları tarafından, bitişinden on sene sonra anca bitirilebilmiş ilişki türüdür.
 • aslan kadınının bir kez tadını aldıktan sonra hayatında hep bir ikizler erkeği arayacağı ve isteyeceği ilişki türüdür. tamamen bir üstünlük mücadelesidir. bir yandan birbirlerine hayranlık duyarlarken bir yandan da hep birbirlerinden bir adım önde olmak isterler. kaldı ki sadece sevgili bazında değil, baba - kız ilişkisinde de oldukça başarılıdır. ikizler kadını ve aslan kadını da yine aynı şekilde mükemmel anlaşırlar.

  *

  ikizler erkeği tam aslana göredir.
  konuşkan hava burcu ikizler, aslanın hayatına taze nefes getirecektir. hava burçları ateş burcu aslan'ın ateşini alevlendirir. tabii ki ikizler'in de bazı kusurları vardır.
  ikizler hiç durmadan yeni arkadaşlar edinmeye ve bunlarla flört etmeye bayılır. kendine yeni bir sevgili arıyor zannetmeyin bu onun huyudur ve kötü bir niyeti yoktur. ikizler'in modern bir kafa yapısı vardır ve aslında flört ettiği kişilerle de arasında hiçbir şey yoktur. aslan kadını ikizlerin ona devamlı hayranlık göstermesini bekler. ikizler ise ona her gün hayranlık gösterisi yapacak kadar sabırlı değildir. buna rağmen karşısındaki keyifsiz olduğunda neyi ihmal ettiğini hemen anlayarak telafi edecektir.

  ikizler değişken nitelik taşır; oldukça uyumlu, esnek ve iletişimcidir. duygusal olmayan akılcı ikizler belli etmese de sürekli ilişkiyi analiz eder. en azından işler kötüye gittiği zaman bunu dile getirecektir. (ikizler ilişkiniz hakkında konuşmak istediğinde sakın onu başınızdan savmayın. bu, ona yapacağınız en yanlış hareket olacaktır. konuşmaya ihtiyacı olduğu zaman onu dinlemelisiniz.)

  yatakta her şey harika olacaktır. aslan aşkı ciddiye alir ve ikizler izin verirse bu aşk hayat boyu sürebilir. gerçek bir romantiktir, aşkın tadını çıkarmayı bilir. ikizleri hediyelere boğacak, onu memnun etmek için yatakta çok zaman geçirecektir. bu hem kadın hem erkek aslan için geçerlidir ve ilişki yıllarca sürse de değişmeyecektir. ikizlerin elleri çok beceriklidir. bazen onun daha az konuşup sizi daha çok okşamasını isteyebilirsiniz.

  ikizler gerçek bir kitap kurdudur, mizah duygusu gelişmiştir ve okuduğu binlerce kitaptan heyecanlı bölümler okumaya bayılır. bu da aslanın hoşuna gider. aslan zodyak'ın en iyi öğretmeni olduğu için onu istediği şekilde yönlendirebilir. aslan kadını, ikizler'in daha duygusal olmasını isteyebilir ama aslında o da kendine göre duygusaldır. becerikli ve çok yönlü ikizler ile aslanın çok renkli bir birlikteliği olacaktır.

  ikizler'in amacı uzaklara uçarak doğruyu aramaktır. aslan ise sahiplenicidir. ikizler daha hazır olmadan ondan askını ve sadakatini ilan etmesini isteyecektir. aslan insanı herkes için ne kadar cazip olursa olsun eğer ikizler bir iliskiden sıkıldı ise onu kimse tutamayacaktır. ancak ikizlerin hayattan beklentileri yaş ilerledikçe değişmektedir. ikizler de eninde sonunda aşk, güvenlik ve çocuk isteyecektir.

  aslan kadınının göz alıcı görüntüsü evlendikten sonra da değişmeyecektir. o zarif ve gösterişlidir ve de öyle kalacaktır. bakkala verecek parası olmasa da berberi için ya da yeni bir elbise için mutlaka para bulacaktır. aslan'ı hiç bir zaman eski püskü bir elbise ile göremezsiniz. sadece sevgilisinin degil, bütün dünyanın hayranlığına ihtiyacı vardır. her zaman hoş görünmesi gereken hayranları olduğuna inanır.

  ikizler ve aslanın sosyal ihtiyaçları birbirine benzer, ikisi de gezmekten zevk alır. ikizler, aslan'dan daha mütevazidir, neden en pahalı restorana gitmeleri gerektigini anlamasa bile bundan zevk alır.
  devamlı aslan'ın ne düşündüğünü merak eder, bu ikizler'in sonsuz merakının bir parçasıdır.
  aslan burcu kadını hayatı büyük ölçekle yasamayı sever. onun hayatı şampanya, havyar, çiçekler, resmi davetler ve törenlerle doludur. ikizler erkeği ise özgürce, kısıtlanmadan yasamayı sever. gene de hava ve ateş karışımı iyidir.
 • ikizler burcu erkeği eğlencelidir,mizah anlayışı ve kıvrak zekası ile aslan kadınını yakalamayı ve uzaklaştığını farkettiğinde geri çağırmayı çok iyi bilir.yeri geldiğinde romantik olmayı çok iyi bilen ikizler erkeği,eğlence ile romantizmi çoğu zaman birleştirir ve tipik bir romantik değildir,hoş süprizlere romantizm katarak farklılık yaratır.

  aslanı etkileyen farklılığı ve eğlenceli oluşudur aslında.tabi bunun yanında entellektüel birikimleri de iyi oluyor azizim.uzun lafın kısası gerçekten su gibi akan tadından yenmeyen ilişkidir,seviyorum be sözlük
 • aslan anne, ikizler baba -ki kendisinin yukseleni bile ikizlerdir- cocuklar evet psikopat dogabiliyor, iliskileri de cok inisli cikisli ama atesli oluyor, kanald haber. evet birant soz sen de. (bkz: swh)
 • dunyanin en mal iliskisi olmaya aday bir an once bitmesi gereken iliskidir. evet.
 • ikisi için de mutlaka yaşanması gereken bir deneyimdir bu..
  aslan kadını için şayet severse, bir ezberbozduran konumundadır ikizler erkeği..onu olgunlaştırır, bazı sabit fikirlerini farkında olmadan değiştirebilir..sevmediği birçok tavra haiz yaramaz bir çocuk gibi olsa da, çoğu zaman kıyamaz ona kadıncağız, kıyamadığından kendini de ifade etmekte zorlanır bazen, herkese kükrediği gibi kükreyemez, ee tavlanmıştır bir kere diyelim..
  büyük aşk, büyük tutku vardır aralarında yalnız..bir bakış bile çoook çok uzaklara götürebilir..ilginçtir, zaman geçtikçe de azalmaz..bazen çok mutlu eder, bazense çok acıtır..ama çok eğlenirler..öyle dışarlarda dans edelim, içelim, dağıtalım tarzı eğlence değildir bu..karakterleri renklidir..ikisinden fazlasına çok da gerek yoktur. pardonnn, üçünden*.konuşurlar, konuşurlaar, saatlerce konuşurlar..mizah anlayışları da uyar çok..onları kimse anlamaz bazen..ayrıca, ikizler öyle "herkesin gözü önünde aşkımı yaşarım" adamı değildir, dışarda pek bir cool takılabilir, onu yanlış anlamayın. dengeli olmadığı için de yalancılıkla itham etmeyin sakın..çok güzel sevecektir, aşkını güzel anlatacaktır, hissettirecektir ancak bu, o an için geçerlidir, çok anlık yaşar çünkü. bu yüzden verdikleri sözlere de pek güvenilmez..onları bu şekilde anlayıp yorumladığınızda sizi daha az yorduklarını fark edersiniz.
  aslan kadını ikizler erkeğinde neleri mi sever? elinden her işin gelmesini, zekasını, mizah anlayışını, şefkatini, kibarlığını, enerjisini, tembelliğini -o hırs küpü aslanda da tembel bir yan vardır bu arada-, akılcı yorumlarını, hazırcevaplığını, hoşgörüsünü, güzel kalbini..neleri sevmediğini de şu an pek yazasım gelmedi; seviyorum be sözlük.
  çocuklarının muhteşem olacağına dair öngörülere de kesinlikle katılmaktayım.
  kıssadan hisse, bunlar iyi çift gerçekten..complementary oldukları da pek doğru.
  bakalım.
  kısfmet.
 • nenem çorba kaynatır , dedem çükünü oynatır ilişkisidir
 • bitmeye mahkum ilişkidir.aslan burcu kadını yönetmeye doyamazken ikizler burcu erkeği yönetilmekten nefret eder.bir süre bunu değişik bir macera gibi gören ikizler erkeği kısa süre sonra sıkılır.
 • aslan kadınına on misli yatırıyorum. siker atar. yapmışlığı var.
  tanım: şiddetli olacak ilişki.
 • hayatına giren 4. aslan kadınından sonra aslan terbiyecisi ünvanını alan bir ikizler erkeği olarak, bu yola gelmesi zor kadınları kediye çevirmek gibi bir saplantım var .. niye? çünkü kedi moduna girdiklerinde kendi vücut kütlelerinden daha ağır olan egolarını bir kenara bırakmaları gerektiğini fark ediyorlar.. niye ? dümeni kaptana, yani hayatlarına giren erkeğe bırakabilmeyi ancak o zaman öğrenebiliyorlar..

  niye? çünkü kediler aslanlardan daha sevimli ve ben kedileri çok seviyorum !

  aslında doğası gereği gerçekten dominant olan, erkeği baskılamayı ve ona sözünü geçirmeyi seven aslan kadını, bir ikizler erkeği ile karşılaşıncaya kadar kendini prenses sanmakta, erkeklerin olduğu topluluklarda patroniçe edalarında dolaşmaktadır... ve ne olursa bu karşılaşmadan sonra olur !
  amacına ulaşana kadar aslan kadınına kendisini patroniçeden öte hissettirecek tavırlarla ayaklarını yerden kesen ikizler erkeği, aslancığı yakalayıp kafeslediği anda gözlüğünü, altın saatini , lacivert suitini çekip ceo moduna girer ve aslan kadını için kimin patron olduğunu öğrenmeye dair yorucu seminer başlamış olur.

  tartışmaları-kavgaları son derece tehlikeli, geri kalan zamanlar ise verilen emeklere ve dökülen göz yaşlarına değecek kadar eğlenceli bir ilişkidir, henüz denememiş olanlar varsa şiddetle tavsiye edilir !

  herşey bittiği zaman ise aslan burcu kadını, gururunun bu kadar uzun zaman boyunca saldırıya uğramasına ve arka plana atılmasına izin verdiği için kendine çok kızacak , hayatının aşkı ikizler erkeğini sonsuza kadar unutmak için elinden geleni yapacaktır...evet eski büyük aşkı başak burcu erkeği ne geri dönmek de bu unutma yöntemlerinin içindedir.. ta ki ikizler onu geri çağırana kadar* .