şükela:  tümü | bugün
 • ikizler burcu erkeği eğlencelidir,mizah anlayışı ve kıvrak zekası ile aslan kadınını yakalamayı ve uzaklaştığını farkettiğinde geri çağırmayı çok iyi bilir.yeri geldiğinde romantik olmayı çok iyi bilen ikizler erkeği,eğlence ile romantizmi çoğu zaman birleştirir ve tipik bir romantik değildir,hoş süprizlere romantizm katarak farklılık yaratır.

  aslanı etkileyen farklılığı ve eğlenceli oluşudur aslında.tabi bunun yanında entellektüel birikimleri de iyi oluyor azizim.uzun lafın kısası gerçekten su gibi akan tadından yenmeyen ilişkidir,seviyorum be sözlük
 • aslan anne, ikizler baba -ki kendisinin yukseleni bile ikizlerdir- cocuklar evet psikopat dogabiliyor, iliskileri de cok inisli cikisli ama atesli oluyor, kanald haber. evet birant soz sen de. (bkz: swh)
 • dunyanin en mal iliskisi olmaya aday bir an once bitmesi gereken iliskidir. evet.
 • ikisi için de mutlaka yaşanması gereken bir deneyimdir bu..
  aslan kadını için şayet severse, bir ezberbozduran konumundadır ikizler erkeği..onu olgunlaştırır, bazı sabit fikirlerini farkında olmadan değiştirebilir..sevmediği birçok tavra haiz yaramaz bir çocuk gibi olsa da, çoğu zaman kıyamaz ona kadıncağız, kıyamadığından kendini de ifade etmekte zorlanır bazen, herkese kükrediği gibi kükreyemez, ee tavlanmıştır bir kere diyelim..
  büyük aşk, büyük tutku vardır aralarında yalnız..bir bakış bile çoook çok uzaklara götürebilir..ilginçtir, zaman geçtikçe de azalmaz..bazen çok mutlu eder, bazense çok acıtır..ama çok eğlenirler..öyle dışarlarda dans edelim, içelim, dağıtalım tarzı eğlence değildir bu..karakterleri renklidir..ikisinden fazlasına çok da gerek yoktur. pardonnn, üçünden*.konuşurlar, konuşurlaar, saatlerce konuşurlar..mizah anlayışları da uyar çok..onları kimse anlamaz bazen..ayrıca, ikizler öyle "herkesin gözü önünde aşkımı yaşarım" adamı değildir, dışarda pek bir cool takılabilir, onu yanlış anlamayın. dengeli olmadığı için de yalancılıkla itham etmeyin sakın..çok güzel sevecektir, aşkını güzel anlatacaktır, hissettirecektir ancak bu, o an için geçerlidir, çok anlık yaşar çünkü. bu yüzden verdikleri sözlere de pek güvenilmez..onları bu şekilde anlayıp yorumladığınızda sizi daha az yorduklarını fark edersiniz.
  aslan kadını ikizler erkeğinde neleri mi sever? elinden her işin gelmesini, zekasını, mizah anlayışını, şefkatini, kibarlığını, enerjisini, tembelliğini -o hırs küpü aslanda da tembel bir yan vardır bu arada-, akılcı yorumlarını, hazırcevaplığını, hoşgörüsünü, güzel kalbini..neleri sevmediğini de şu an pek yazasım gelmedi; seviyorum be sözlük.
  çocuklarının muhteşem olacağına dair öngörülere de kesinlikle katılmaktayım.
  kıssadan hisse, bunlar iyi çift gerçekten..complementary oldukları da pek doğru.
  bakalım.
  kısfmet.
 • nenem çorba kaynatır , dedem çükünü oynatır ilişkisidir
 • bitmeye mahkum ilişkidir.aslan burcu kadını yönetmeye doyamazken ikizler burcu erkeği yönetilmekten nefret eder.bir süre bunu değişik bir macera gibi gören ikizler erkeği kısa süre sonra sıkılır.
 • aslan kadınına on misli yatırıyorum. siker atar. yapmışlığı var.
  tanım: şiddetli olacak ilişki.
 • hayatına giren 4. aslan kadınından sonra aslan terbiyecisi ünvanını alan bir ikizler erkeği olarak, bu yola gelmesi zor kadınları kediye çevirmek gibi bir saplantım var .. niye? çünkü kedi moduna girdiklerinde kendi vücut kütlelerinden daha ağır olan egolarını bir kenara bırakmaları gerektiğini fark ediyorlar.. niye ? dümeni kaptana, yani hayatlarına giren erkeğe bırakabilmeyi ancak o zaman öğrenebiliyorlar..

  niye? çünkü kediler aslanlardan daha sevimli ve ben kedileri çok seviyorum !

  aslında doğası gereği gerçekten dominant olan, erkeği baskılamayı ve ona sözünü geçirmeyi seven aslan kadını, bir ikizler erkeği ile karşılaşıncaya kadar kendini prenses sanmakta, erkeklerin olduğu topluluklarda patroniçe edalarında dolaşmaktadır... ve ne olursa bu karşılaşmadan sonra olur !
  amacına ulaşana kadar aslan kadınına kendisini patroniçeden öte hissettirecek tavırlarla ayaklarını yerden kesen ikizler erkeği, aslancığı yakalayıp kafeslediği anda gözlüğünü, altın saatini , lacivert suitini çekip ceo moduna girer ve aslan kadını için kimin patron olduğunu öğrenmeye dair yorucu seminer başlamış olur.

  tartışmaları-kavgaları son derece tehlikeli, geri kalan zamanlar ise verilen emeklere ve dökülen göz yaşlarına değecek kadar eğlenceli bir ilişkidir, henüz denememiş olanlar varsa şiddetle tavsiye edilir !

  herşey bittiği zaman ise aslan burcu kadını, gururunun bu kadar uzun zaman boyunca saldırıya uğramasına ve arka plana atılmasına izin verdiği için kendine çok kızacak , hayatının aşkı ikizler erkeğini sonsuza kadar unutmak için elinden geleni yapacaktır...evet eski büyük aşkı başak burcu erkeği ne geri dönmek de bu unutma yöntemlerinin içindedir.. ta ki ikizler onu geri çağırana kadar* .
 • size bu ilişkiyi şöyle özetleyeyim: hacı hacıyı mekkede hoca hocayı tekkede deli deliyi dakkada bulur.
 • yok annem güzel ilişki falan..
  ikizlerin çocukluğu aslanı çileden çıkarır.. hele bir de kıskanç bir ikizlerse off...