• ikizler kadınından uzak durun derim baska birsey demem.aldatma potansiyeli en yuksek kadınları içinde barındıran burç desek yeridir.
  • boşboğazın allahıdır ikizler burcu mensupları. bu kadınlar onlara söylenen şeyleri özel olup olmamasına dikkat etmeden sanki herkesin bilmesine gerek varmış gibi orada burada anlatırlar.. son derece konuşkan olan bu dişiler söylediklerinin farkında bile olmayabilirler. maksat konuşmak, paylaşmak, kaynaşmaktır, ki hepimiz biliriz türk insanı kaynaşmak ister*..
    en taze dedikodular bu insancıklardan çıkar. demek istediğim dedikoduyu yaydıkları değil, bahsettikler olayların başkaların hayatınadan enstantaneler olması, yapılan konuşmanın dedikodu formatında ilerlemesine sebebiyet verir.
    kolay sinirlenen, inat etmezlerse sinirleri kolay yatışan, çıngar çıkarıp cadılık yapmakta üstüne tanımadığım insanlardır.. akrep kadını sinirini ağırdan ve usturuplu bir şekilde yayarken, ikizler kadını çotank diye* car car konuşarak ve cadalozca tepkiler verir. evet potansiyel cadalozdur bu hatunlar*.. ikna konusundaki başarıları da göz ardı edilemez hem..
    ayrıca hamarattır bu kızlarımız genelde. sadece yemek açısından değil sofranın güzelliği, yeme içme adabı konusunda zevk sahibidirler..
    herşeye rağmen çok sevdiğim ikizler kadınları olduğunu belirtir buradan hepsine selam ederim.