şükela:  tümü | bugün
88 entry daha
  • ikizler burcunun sürekli değişen ruh hali onu birbirinden alakasız kararlar vermeye zorluyor ve bu yüzden iki yüzlü gibi görünüyorlar. akşam düşündüğü ve kesin olarak emin olduğu şeyi sabah körü körüne reddedebilir. tabi eğer bu düştüğü durum bir topluluk içerisindeyse kendini reddetmek durumunda kalabilir. bu yüzden güvenilirliklerini kaybederler ve başka bir topluluğa doğru yol alırlar. bazıları ise bu kıvırma işinin üstadı olmuştur. kendi yalanına inanır ve seni ayakta sevebilir. en fenası da melek görünümlü şeytanlardır, çok tatlılardır ama.

- hımm, öyle yaptın demek?
    + gerçekten bak, asla aksini yapmadım.
    - tabii canım. hadi uyu.
  • maalesef değişkenlikleri nedeni ile güven vermemeleri.
  • yaygın kanının aksine ikizlerde benim en dikkatimi ceken şey degiskenlikleri vs değil, ne kadar ikizlere rastladiysam bi şekilde ilgiyi üstünde tutma peşinde. sürekli bi onaylanma, taktir görme, ilginin odağında olma ihtiyacı. bi ikizler olarak bu durum bende de var ama.insan bi yaştan sonra yükselen burcuna mi geciyo nedir ben daha çok balık gibiyim şuan. bu gibi davranışlarımin çok farkındayım, hissettiğim zaman kendimi.frenlemek için olağanüstü çaba sarf ediyorum ve hatta hayatımda en çok kurmaya ve korumaya çalıştığım şey denge. dengesizliğe, tutarsızlığa, aşırılığa, drama queenlige ne kendimde.ne de başkasında tahammülüm var.
  • bu başlığı okurken aklıma ben de dahil böyle 5 6 ikizler burcundan insan bir masa etrafında toplaşsa sohbet etmeye başlasak nasıl olurdu diye merak ettim.

bu arada sevilmeme nedenleri kendi açımdan konuşursam kimsenin saçmalıklarıyla uğraşacak enerjim olmadığı için olabilir.
  • bu burç yüzünden insan kendi 6 yaşındaki öz oğlundan nefret eder mi?

6 yaşında lan,bu kadar yanar döner, karaktersiz, manipülasyon yapan, vücut dilini kullanan,insan zaaflarını çözmüş bir şerefsiz tanımadım da bu sebepledir.

annesine diyor ki " babam kızdığında hiç tepki verme,bir şey yapamıyor ve kızgınlığı hemen geçiyor."

gözümün içine bakarak" beni sevmediğini biliyorum" diyor.

daha 6 yaşında.
  • burç safsatalarına çok inanmam kanı bozuk insan her burçta çekilmezdir ama bugüne kadar bir tane bile karakterli ikizler görmedim. çok sevdiğim ama zaman zaman tahammül edemediğim yakın arkadaşım vardı. çok güzel, girişken, konuşkan bana da fazlasıyla değer veren cici bici bir kızdı ama o dengesizlikleri yok mu... arkadaşlık kavramı benim için çok değerlidir ve isterim ki hayatıma aldığım insanlar sabit olsun. dengesiz, fevri, sonunu düşünmeden hareket eden insanlara tahammülüm yoktur hele de yakın çevremde ise vay halime. bahsettiğim kişinin de böyle tavırları olduğu için ne yazık ki dostluğumuz uzun sürmedi. her seferinde düzelirim seni kaybetmek istemiyorum demesine rağmen ikizler burcunun anı anını tutmayan özelliğini fazlasıyla taşıdığı için maalesef sürdürülebilir bir tavrı yoktu. kendisini hala çok severim ama prensiplerimden ödün vermediğim için artık görüşmüyorum. demek o ki zorunda kalmadıkça ikizler ile muhatap olmayınız.
  • walla ben sevdim... okulda burcu diye güzel bir kız vardı, ikizleri çok güzeldi...

bırakın bu palavra işleri... din köleliği ile zaten ülkece başımız dertte... insanların beyni din ile köleleştirilmiş... bir de astroloji saçmalığına inanarak, köleliğin değişik versiyonu ile beyninizi köleleştirmeyin... akıllı olun...
  • yaptıkları saçmalıkları burçlarına bağlamaları. bir arkadaşım vardı, saçmalar saçmalar durur sonra niye böyle yaptın deyince "ay ben ikizler burcuyum" der işin içinden sıyrılmaya çalışırdı. burcumuzla, yaptığımız saçmalıkların alakası yok teşekkürler, iyi günler.
  • ikizler burcu mensuplarının genelde tam bir piç olmaları.

bence nefis, çok seviyorum.

tam bir piç!

hatta bazen bir buçuk ve de iki!
14 entry daha