şükela:  tümü | bugün
  • ikizler burçlularla arasında kötü bi olay geçmiş olabilir.
  • sözlüğün en süper tanımı.
    benim nasıl aklıma gelmedi lan böyle bir tespit tanım falan. valla bravo.
    arkadaşa plaket neyim bişey gönderelim.
  • benim efendim çünkü hayatimda kadın kontejanindan 3 adet var.
    biri kuzen ikisi dost ve benin gibi ermiş derviş ayarinda gezen balık kadınını bile " eeahhhhh yeter beeeee " dedirtebilirler. takıntılı anacanim bunlar sonra sevince ayri deliler sevmeyince ayri yani bunlari sakinleştirmek için edepsize bağlamak lazim.
    bana 3 kişi yeter gerisini siz halledin ama gerçekten iyi insanlardir bakın deli vicdanları vardir ama sadece sevdiklerine.
  • ben diyebilirim ama iyyy demem, çok ayıp. hadi ya derim. çünkü şöyle bir hayatıma bakınca hep ikizlerden çekmişim ne çektiysem. hayır annem de ikizler. ondan da çekiyorum. bu ikizler manyak arkadaşlar. başta öyle görünmüyorlar çok arkadaş canlısı vs vs. ilk başlarda seviyorum hatta ama sevgileri çok arttığı zaman beklentileri müthiş artıp, inanılmaz kıskançlık durumlarına giriyorlar. böyle müthiş bir kısıtlama dönemi başlıyor. arkadaş olarak da sevgili olarak da. çünkü sana o kadar çok değer veriyorlar ki her işini yapmak istiyorlar ama bu arada sen evde filan oturacaksın, kimseyle muhatap olmayacaksın vs. bu burca mensup insanların beni bu kadar sahiplenmesine ve sevmesine bir açıklama getiremiyorum, üstelik öyle ahım şahım bir ilgi göstermediğim halde.

şimdi entrymi okudum da üzüldüm açıkçası böyle yazdığıma. kötü yazmışım gibi oldu. esasen iyi insanlar, ben memnun değilim de değil tam olarak bu ilgiden fakat tek sorun fazla korumacı davranmaları ve aşırı kıskanç olmaları. oysa ki toplum içinde nerede böyle insanların etrafında toplandığı, şen şakrak ve sevilen bir insan varsa o genelde ikizlerdir. gittikleri her yerde direkt dikkati çekerler. ben de sadece onların dikkatini çekiyorum nedense, başka bir açıklaması yok hayatımda var olan bu kadar çok ikizlerin. sevdiklerine karşı benim dediğim gibi oluyorlar. her şeyin fazlası zarar sonuçta. haklarını yememek lazım, bu konuda pek çok kere uyarı yaptığımda kendilerine çeki düzen vermeye çalıştılar. olmadı ama yine de seviyoruz işte yapacak bir şey yok. :)
  • zamanında ikizler burcundan birinin inşaatına topu kaçmş olabilir.
  • akrep burcuyum denince "hmmm... güzel" diyen kadar ebleh bir tip olabilir.
  • ağzına kürekle vurulası tip
  • (bkz: #59284474)
  • çok karışık insanlardır bunlar burçlara inanmayan adamı bile inandırırlar bir anı öteki anını tutmaz ama eğlencelilerdir.
  • oğlum derdiniz ne lan sizin? bizden bu kadar nefret ettirecek ne yaptık biz size? psikolojimi bozdunuz. sizin yüzünüzden kayıt formu doldururken doğum günü kısmını boş bırakıyorum. ortamlarda soran olursa en uzun gündüzde doğduğumu söylüyorum. onlar da "ee yani" diyor. ben de onlara küçümser bir edayla "ne yani solstis tarihlerini bilmiyor musunuz?" diyorum bilmediklerini itiraf edemiyorlar da sonra konu kapanıyor çok şükür. doğduğum günü gizlediğim için sürpriz partiler falan olmuyor dolayısıyla. bu yüzden doğum günlerimi browninin üstüne mum dikerek sessiz sedasız tek başıma kutluyorum.

bakın arkadaşlar biz kesinlikle lanet olası pislik insanlar değiliz. yani bana değilmişiz gibi geliyor ama olabilir de. karar veremedim.