1. bildiğim kadarıyla aynı gruptan olan iki burç iyi anlaşır. ikizler ve terazi hava grubu olduğuna göre* bu ilişki iyi bi ilişki olabilir, illa bi tanım vermek gerekiyorsa;
    iyi bir ilişki, süpper. allah tamamına erdirsin.
  2. iki burcunda hava grubu olması dolayısıyla aşk ve seks hayatlarının uyumlu olucağını düşündüğüm ilişki.hava grubu insanlarının ayaklarının yerden kesik olduğu düşünülürse bu ilişki de yaşanan tüm olayların heyecanının insanın ayaklarını yerden kesecek nitelikte olduğu varsayılabilir.
    (bkz: uçacaksın)
  3. ilk gunku heyecanınızı hiç bir zaman kaybetmenize izin vermeyecek türden bir ilişkidir.
  4. eger arkadaslik iliskisi ise hem bir suru konuda baska kimseyle anlasamadiginiz gibi anlasabildiginiz hem de deliler gibi kavga edip, birbirinizin sacini basini yolmak, kafasina birsey gecirmek isteyebileceginiz bir iliskidir. eger isbu iliskideki insan kankanizsa hem herhalde hayatta en iyi anlasacaginiz, ve tek birlikte olabileceginiz ama ayni anda da hicbir zaman birlikte olmak istemeyeceginiz insandir kendisi.. yani bu kadar yakin olup bu kadar uzaktir bu iliskinin oyunuculari..
  5. evlilikle sonuçlanma ihtimali olan ilişkidir. hali hazırda sonlanmışı da vardır, 2 yıla yakın bir süredir aşırı mutluluk ve uyumla* sürmektedir.
  6. bunun ustune tanımıyorum.

super uber arkadaslık, ultra kafa uyumu..
    yalnız terazi erkegi biraz sekilcidir, ikizler kadınının her daim kendine ozen gostermesi elzemdir.
    her seyden konusurlar. dehset eglenirler.
    bir gun parasutle atlamak isterseniz size eslik eden bir terazi erkegi olacaktır.
    adrenalin, tutku, anlayıs.
    terazi erkegi kadının cigerini bilen, incelikli bir erkektir.
    hep dogru davranır, dogru seyleri soyler. yerim.
    ikizler kadını da terazi erkeginin renkliligine en iyi ayak uduracak kadındır.
    mutlulu mesutlu yasayıp giderler.
    entelektuel acıdan da mutlu edimli. ikisinde de bir sanatcı ruhu, bir ilime bilime aclık, bir merak.
    yalnız seks berbat. ahah. saka lan saka. benim ilgi alanıma girmiyor o kısmı.

seviyorum terazi erkeklerini ben.
    cok seviyorum.
    manyaklar. uber super manyaklar.
    hem zeki hem sekilciler.
    degisik adamlar velhasıl.
    beni daha kendime bakmaya motive ediyorlar, iyi oluyor.
  7. ornek entrydir. baska ikizler ve teraziler uslerine alınmasın. ama hakikaten yaw derseniz, aynı ben filan derseniz de begenebilirsiniz tabi. mahsuru yok:

ben zeki olmayan terazi erkegiyle tanısmadım. demek var bu terazilerde bir zeka olayı. oscar wilde ın burcundan bahsediyoruz millet.
    ben susune pusune dikkat etmeyen terazi erkegiyle de karsılasmadım. var bir estetik sendorumu.
    ben deli-dolu olmayan, her turlu atraksiyonunda, muzurlugunda yanında olmayan terazi erkegiyle de karsılasmadım.
    ben seni guzel yemeklere goturmeyen, romantik surprizlerle hayatını renklendirmeyen, yere bakıp yurek yakmayan, kasla goz arasında sana kendini dehset degerli hissettirip ona kopek gibi asık olmana sebep olmayan terazi erkegiyle de karsılasmadım.
    ilgili, sahiplenici, duygusal, romantik..
    bu adam deli-dehset kadın ruhundan anlıyor arkadas.
    bu adam kadının sozlere erkegin guzellige baktıgı gunumuzde tam istedigin adam, cunku hep dogru seyleri dogru zamanda soyluyor.
    ustune bu adam susune pusune, estetik kaygılara meraklı oldugu kadar hayata da meraklı. kendini gelistirmeye bayılıyor..

burada incelenmisi var: (bkz: #18880803)

ikizler kadınıyla neden mukemmel bir uyum icindeler?
    o ikizleri daha guzel olmaya tesvik ederken ikizler kadını teraziyi daha cok bilgi sahibi olmaya tesvik ediyor.
    bir taraftan dısın bir taraftan icin ilerleme kat edip bulunmaz kombo oluyorsunuz.
    ikisi de enerji kupu. ikisi de estimakıllı. ikisi de hareketli. ikisi de deli. haliyle boyle bir iliskinin aurası o kadar yuksek oluyor ki..
    ikisi de catlak, ikisi de eglence kupu..
    terazi romantik ve duygusal, ikizler cok asırı romantik ve duygusal olmasa da genelde, bu her kadın gibi hosuna gidiyor..
    terazi erkegi sabırlı, terazi erkegi gorece daha tutarlı, bunlar da estimakıllı ikizleri sabitlendiren, guclendiren ve terazi erkegine daha cok baglayan seyler.

bir de bu terazi var ya bu terazi melek melek.
    hayatına gridigimde 55 kilo 36 beden bir cıtırdım, sonra 76 kilo bir katana oldum, beni hala cok guzelsin filan diye seviyordu bu salak.
    terazi erkegi omurluk erkektir arkadas, vefa duygusu gelismis, seni yeni bir daha guzele satmayacak, duygu bocugu kelebektir.
    yerim.
  8. terazik oğlanın, ikiz kız ile yaşayacağı sonu gelmez dengesizlik çarpışmaları sonucu soluğukoç kadınının kollarında almasıyla sonlanacak olan hüsran.

evet, ikiz kızımız bu iliskide sadakati bozan ilk taraf olmayacak bundan emin olun!
  9. bir terazi burcu erkeği olarak, hiç denk gelmediğim ilişki.

hiç ikizler burcu kadını bir sevgilim olmadı lan, ya da olduysa da ben hatırlamıyorum amk.
  10. 2 teraziyle devlerin aşkını yaşadıktan sonra 3. teraziyle nirvanaya ulaşarak evlilikle sonuçlandırdığım burç uyumu. evet istikrarlıyım. evet hala nirvanadayım.

ikizler kadını terazi erkeği ilişkisi hakkında bilgi verin