şükela:  tümü | bugün
  • yeni başlayacak kanal d dizisi. şimdiden tutmayacağını düşünüyorum.
  • keko ile eşeko tadında ismi olan dizi. muhtemelen ince esprilerle bezelidir, daha sonra netflix satın alır diye düşünüyorum.
  • kesin türker inanoğlu yapımıdır. konusu, yeşilçam'da bir kaç kere işlenmiştir. zengin ve fakir iki ailenin birbirine ikiz kadar benzeyen çocukları yer değiştirir. fakir aileye giden çocuk hanım evladı gibi davranır, çevresindekiler şaşırır. diğeri zengin evde türlü görgüsüzlükler, yaramazlıklar yapar, hizmetçileri canından bezdirir, komiklikler şakalar v.s.
    başroldeki çocuk artık kimseye sempatik gelmediği için tutmaz. ama türker inanoğlu yaptıysa tutma olasılığı da var.
    halkın neyi seveceğini adam az çok kestiriyor.
  • an itibariyle kanal d ekranında. arka sokaklar’ın reankarne hali.

edit: kesişme oluyor sanırım dizilerde. öyle başlayacak gibi yeni dizi.
  • bu dizinin tutacağına inanıyorum. kadrosu gayet yeterli. aile ile izlenebilecek türden olur, yüzümüzü güldürürse seve seve izlenir diye düşünüyorum.
  • 40 yılın başı tv açayım dediğim ve şansıma buna denk geldiğim klasik boktan türk dizisi.

boş beleş kadroyu toplamışlar, flash tv oyunculuğundan hallice dizi yapmışlar.
  • iq seviyesi düşük insanlar çok şanslı.izleyebilecekleri yeni bir dizi daha başlamış.
  • çekim teknikleri ve görüntü kalitesi stv dizilerine, 2010'un arka sokaklar'ına, hatta akasya durağına selam çakan yeni dizi.
  • yine fularlı "abi ben yerlk dizi izlemiyeeorum yaa'cı" elit tim iş başında.allah aşkına özgürcan çevik'in oyunculuğuna laf eden siktirsin gitsin sadece got izlesin.
  • ömrüm de emeğe inancım sebebi ile hiç-bir diziye önyargı ile yaklaşmadım, hepsinin bir şansı hakettiğini düşündüm fakat bu dizi ile ilgili önyargılarımı aşamıyorum, olmuyor ne yaparsam yapayım.
    yine de yolu açık olsun, 80 milyonluk ülkede her ürünün alıcısı vardır diyorum.