şükela:  tümü | bugün
  • kerimcan durmazgillerden, sınır tanımayan, "oldu olacak aayhh koy veriyim gitsin" şeklinde ruh haline sahip trans ablamız.

kendilerini birgün uslu uslu iş tuvaletinde malum işimi görürken abimden gelen bir whatsapp linkini açma gafletinde bulunarak tanıdım. bahsi geçen video

video sonundaki yüksek tonlu inlemelerin tüm şirket içinde yankılanması ve duyanlar gitsin de çıkayım diye tuvalette en az bir 30 dakika beklemem de üstüne cabası.

birbirinden renkli ve azgın diğer videoları youtube üzerinde mevcut haliyle. link.
  • kendisi hakkinda bu kadar az entry girilmesi sasirtici dogrusu. kerimcan ve tayfasindan daha ünlü olmasi gerekiyor aslinda cunku sifir ego ve gayet sempatik bir insan, çok güldürüyor beni!

"once kendine sonra bana geliceksin askim!"
  • kankileriyle yattigi icin orospu diyen eski sevgilisine twitterda ayarin kralini vermistir:
    "orol orol orospu cocugu iyi sikeydin de gozumuz baskasina kaymasaydi," seklinde.
  • 'merhabağğğ karılar, kızlar, oğlanlar, marlborolar, parlamenler. merhaba yarrak seven deli kanlılar, merhaba amı folloş olmuş kızlar merhabaağğğ! '
    'kız ikoncan ecem ne havalısın kız! senin kadar havalı olamadım. '
    'et girmeyen yere dert girer.. '
    bilirsiniz ben parayıda severim yarrağıda severim gibi bir sürü mottosu olan trans birey.
    hamamlarda saraylarda büyüyen bir ınstagram ve snapchat fenomenidir.
    sıkıldığımda açıp videolarını izlediğim kahkahalara boğulduğum bayandır.
  • diğer translara göre daha güzel olan ama karekteri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim kişi
  • kendisine orospu diyen eski sevgililerinden geriye donuk odeme ister. bu da not dusulsun.