şükela:  tümü | bugün
  • star gazetesi köşe yazarı.
  • sıkıcı olan program geliştirmeyi en eğlenceli anlatan eğitim hocası. genç yaşta iki kitap yazmış ve bitmek bilmeyen eğitim enerjisi ile sınıfı coşturan, çalışma aşığı nadir bir kişilik.
  • twitter üzerinden öğretmen atamalarıyla ilgili yetkiliymiş gibi açıklamalar yaparak takipçi kasan adam.

edit: hiçbir söylediği gerçekleşmemiştir, umut tacirliği yapmaya devam etmektedir.

edit 2 : işbu entry ve benzerleri yüzünden çok üzgünmüş. önce ekşi sözlük üzerinden silinmesini talep ettirmiştir. silmeyince tee üniversite hazırlıkta dersime girmiş bir öğretmenimi araya sokarak tekrar aynı talebi iletmiştir.

çok da şeyapmamak lazım sevgili bunu okuyam bağcı, yolda görsem tanımam suretinizi.

(bkz: immh immh silmicem, benim değil mi silmicem)
  • kılavuzu 1-2 dakikaya siteye yüklüyoruz dedi, 2 saattir bekliyoruz. resmi gazetenin yayınlanmasını bekliyoruz dedi, öğretmen atamalarıyla ilgili yasa resmi gazetede yayınlanmadı. sonra ulusal basın yayın yaptı resmi gazetede yayınlanacakmış gibi algı oluştu, bakanlıkta herkes gece mesaisi yaptı dedi. allahım daha fazla okuyamıyorum sinirimden. yahu telefonun icadından haberiniz var mı acaba? resmi kurumların nasıl birbirinden haberi olmaz? binlerce öğretmen günlerdir bilgisayar başında bekliyor, kesin değilse ne diye twitter'ına yazarsın?
    şimdi de gidin ulusal kanallara kızın diyor. allah akıl fikir versin, ne adamlar ne konumlarda çalışıyor.
  • milat gazetesindeki yazılarından sonra star gazetesindeki yazılarını da beğenerek okuduğum genç yazar. bu yaşta bunları yazabildiğine şaşırıyorum.
  • ülkemden köşe yazarı manzarası genelde şöyle olur: konusunun uzmanı olmayan, bakkal çakkal kim varsa, beyni ve klavyesi olan herkes köşe yazarlığı kasar.

tanım: stratejist ya da alanında uzman olmadığı halde terör, siyaset, uluslararası politika vb. konularda köşe yazısı yazan bir diğer köşe yazarı.

ek: atanamayan yandaş köşe yazarı (yandaşlık puanı bu sene düşük gelmiş galiba kesmişler star yazar kadrosundan)
  • oğlum ne olur birisi çıkıp bu adamın troll olduğunu söylesin lan. adam cemaatin afrika'da ürettiği mobilyaları pentagon ve cia'ya satarak lobi yaptığını, bu satışta da fiyatları olduğundan yüksek göstererek abd'yi "sövüşlediğini" (yazım hatası ikram kardeşimize ait) iddia ediyor. bu arada preet bhahara da fetöcüymüş.

herif oturup bunları ciddi ciddi köşe yazısı diye yazıyor, millet de bu zırvaları twitter'da paylaşıyor aga. memleket bitmiş okeye dönüyor hakkaten. http://dirilispostasi.com/…araranin-koltuklari.html