şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başbakan yardımcısı ve hükümet sözcüsü bekir bozdağ, sosyal medyadaki 'tamam-devam' tartışmalarına ilişkin "bugün sanal alemden medet umanlar şunu çok iyi bilmeleri lazım. gökler ölüm yağdırırken türkiye’nin liderini, fetö'nün teröristlerine yedirmedikleri liderlerini, milletin adamı cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ı kimseye yedirmez" dedi.

  http://www.hurriyet.com.tr/…andiktan-cikar-40831007

  meali: "o kadar yan hesap, whattsapp grubu, troll vs bir şeyi beceremediniz..."
 • yahu güzel kardeşim, "7 haziran seçimlerinden sonra yaptıklarınızı da biliyoruz" denmesi gerekir zamanında türkiye büyük millet meclisi kürsüsünden feto'yu öven bu sözcüye.

  türkiye şu kraldan çok kralcılardan kurtulduğunda daha da aydınlık bir memleket olacak.
 • facetime'dan darbe engellenebiliyorsa, twitter'dan iktidar da çıkabilir diye düşündüren açıklama.
 • o zaman niye twitter ve ekşi’de ak troll besliyorsunuz parayla, madem twitter’dan çıkmıyor?
 • ateş bacayı sarmış, kapanması yakındır twitter'ın.
 • iktidarlar twitterdan çıkmaz belki ama nice diktatörlükler twitterdan devrildi.
 • ya bu bekir bozdağ birini överken hep gözümün önüne meclis kürsüsünden fethullah gülen'e övgüler yağdırdığı görüntü geliyor ve yemin ederim kahkahalara boğulurum ya.

  hani şu "fetullah gülen bu ülkenin yetiştirdiği ender insanlardan biridir." diye başladığı konuşma. ulan çok komik yaa
 • işin komik tarafı kendi yaptıkları tt operasyonları başarılı olunca bu "halkın desteği" oluyor... ama tabi bunun için 1 gün önceden hazırlıklar, görseller hazırlanıp, gruplarda paylaşımlar falan yapılması lazım.

  bu şekilde, üstelik kendi miting metninden çıkan bir slogan ile ters köşe olmak baya şok etkisi yapmış, yurtdışı bağlantılar, fetöcüler, üst akıl vs. falan aklına ne gelirse saydırıyorlar.

  "köy görünüyor, yol da görünüyor, gerçek de görünüyor. zaten 24 haziran’a da fazla bir şey kalmadı. ben onlara tavsiye ediyorum, kendinizi fazla yormayın. iktidarın yolu, sosyal medyanın yalanlarından geçmiyor. milletin helal oylarından ve sandıklarından geçiyor. yarın milletin kime 'tamam’ kime ‘devam’ diyeceğini göreceğiz. onlar rüya görüyorlar, 24 haziran o rüyaların kâbusa döndüğü yeni bir gün olacaktır."

  şunu okuyan, hükümet sözcüsünün başka ülkeye falan atar yaptığını sanar. yahu seçime giriyoruz, seçime... sonuç ne olursa olsun beraberiz, neyin kabusu bu?
 • "madem öyle, neden bot hesaplarla devam bastırdınız?" diye sorulası söz.
 • doğrudur. twitter kullanıcıları iktidarı belirleseydi çok daha önce akp düşerdi. sadece twitter kullanıcılarının veya sadece ekşisözlük kullanıcılarının oy kullanabileceği bir seçim olsa kesinlikle akparti seçilmez. bunlara oy veren kitlenin sosyal medyayla filan çok bir ilişkisi yok. en fazla facebook'da veya instagram'da aktifler. ama yine de çoğunluğu sosyal medyada değil.