şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir ertuğrul özkök beyanatıdır.

başlık karakter sınırına takıldığı için böyle açmak zorunda kaldım. doğrusu ise "eleştiri hakkım olduğu sürece, iktidara yakın gazeteci olmayı hep sevdim..." şeklindedir.

link
  • başlıktan ziyade özkök karakter sınırına takılmış...
  • dilinin pütürlü olmasını seven kişi beyanı.
  • parayı seven adam açıklamasıdır. dan bilzerian olsam bu adamı satın alır, nevada çöllerinde sırtına biner kendimi taşıtırdım.
  • bir ertuğrul özkök klasiği.
  • şaşırtmayan bir ertuğrul özkök beyanı. kendisinden hazzetmesem de bazı noktalarda çok haklı buluyorum. bu adamın işi gazete sattırmak. haber atlatıp rakip gazetelerden çok daha önce kendi gazetesine manşet olarak geçmek. cb’nin uçak tayfasındaki bazı isimler hiçbir şey bilmeseler bile tartışma programlarında gezip kendi reklamlarını yaparlar. o tiplerin çağrılmalarının en büyük sebebi de iktidara yakın durmaları. merkez medya zaten iktidara yakın durur. bir de iktidara yakın duran medya gruplarında para derya deniz anlıyorum seni ertuğrulcum. geç çıkıyorum diye özel arabayla özel şoförle evime bırakılmışlığım var çok şaşırmıştım shdjsjdkskdkdl.

gazete satışı konusunda tek istisna sözcü ama onlar akp’nin zirve döneminde bile muhaliflerdi. yıllar süren sistematik bir çalışmanın ödülünü şimdi alıyorlar. iktidarın dışladığı diğer %50’ye hitap ediyorlar. okuyan da siyasi görüş ortaya koyduğunu düşündüğü için kalabalık yerlerde, toplu taşımalarda vs okuyor. akp istese kapatır her tarafı bu ertuğrul özkök gibi yöneticilerle doldurur * 2-3 gün burada ağlar sızlar sonra bir bok diyemeyiz.