şükela:  tümü | bugün soru sor
  • belki de muhalefet partilerinin ya da muhalif seçmenin en büyük hatası.

sen vazgeçmeye meyilli adama oh iyi olmuş o benzin parası elektrik faturası amına girsin dersen sonunda o adam gene gider akp'ye oyunu basar sen de ağlarsın burada bu amk adamları yine gidip oy veriyor diye.

yapmayın kardeşim ya.

edit: oh olsun.
  • ne hatası olacak ulan? sanki ilk defa uyarmışız gibi. bu gerizekalılar değil miydi “ koyduk mu” kemalist köpekler diye ortada dolanan? biz bunlara defalarca söylerken hatalarını, ne vatan hainliğimiz kaldı, ne batı uşaklığımız. ulan fetö piçini örnek gösterdik, dün yalıyordunuz bugün gebertecekseniz bulsanız, şimdi övdüklerinizi de gün gelecek yerin dibine gömeceksiniz dedik. siktir ulan cevabından başka cevap alamadık. e boklarında boğulsunlar bana ne?
  • "amk adamları" demekten daha iyi olsa gerek.

önceden bin kere anlatıldığı halde aynı hatayı yapan ve sonucuna seni de katlanmak zorunda bırakan adama ne diyeceksin başka?
  • kına bile yaktım. beter olun.
  • bırak oh olsun demeyi, beter ol amk gerizekalısı başımıza ne geldiyse sen ve senin gibi cahiller yüzünden geldi diyorum.

tanım: doğruyu söylemektir.
  • kendileri haricindeki her kesimin başına gelen olumsuzluklara oh çekerek göbek atma seviyesinde sevinen kitlenin başına olumsuzluklar gelmeye başlayınca başka ne denebilir acaba?
  • şikayet edip edip gene iktidara oy verdikleri için çok da umrumda olmayan durumdur açıkçası.
  • şair burda ülkenin anasını siken adamların biraz huyuna gidin demiş. ben almayayım, beter olmaya devam.
  • 16 senede yaşanan onca şeyden sonra, sırf kendi için ve parasal sebeplerden ötürü homurdanan adamı baş tacı edecek hali yok herhalde.

kuran kurslarında çocuklara tecavüz edildi bu ülkede, diri diri yandılar, sen bu çocuklara neden sahip çıkmıyorsun diye tek sorumludan bile hesap sorulmadı. bunlara susup susup, görmezden gelip, faturası kalın geldiği için isyan edene acıyacağız öyle mi?

böyle insanlığın içine sokam ben!
  • --- spoiler ---

devami kufurlu, sonra vay efendim ahlakim bozuldu olmasin

--- spoiler ---

la ne diyelim ya? ulan ayni terane surekli var, vay efendim secmene itici gorunmeyin falan filan. ilk uc gun ben de destekledim ama yeter amk.

bak bak suna bak:

--- spoiler ---

belki de muhalefet partilerinin ya da muhalif seçmenin en büyük hatası.

--- spoiler ---

ya sikiyim boyle salak secmeni de partiyi de ya, hala yaranmaya calisiyorsunuz sunlara. yahu akp bunlari cevire cevire gotunden sikse yine ona verecekler, birakin su kendi halkini tanimayan sacma sapan iyi niyetli ayaklari.