şükela:  tümü | bugün soru sor
 • siğil ilacı.çok etkili bir asittir, siğilden başka bir yere değdirilmemelidir.
 • siğili yakarak tedavi eder.* sadece siğili değil sürüldüğü her yeri yakar. önce nasır benzeri bir görünüm kazandırır, daha sonra o nasır yeşile dönüşür, adeta çürür*. ama yine de işe yarar.
 • yoğun oranda hidroklorik veya sülfürik asit içeren solüsyon. siğillerin yok edilmesinde işe yarar fakat nedense o siğillerin yeniden çıkmasını engelleyemez.
  bu ilaca alternatif çözüm olarak önerilen kocakarı ilginçlikleri :

  1) komşudan gizlice tuz çalınır, siğillerin üzerine dökülür, beklenir.
  2) kavak ağacının kovuğunda yağmurda biriken sudan alınır, siğillerin üzerine sürülüp beklenir.

  bunlar yapılırken üç kuluvallah bir elham okunur...

  (bkz: plasebo)
  (bkz: telkin)
 • siğilden kurtulmada bir işe yaramayan ilaç. bi sürdüm parmağım koptu sandım, inanılmaz yakıcı bi şey. bir de google'a il 33 yazınca mersin çıkıyor :)
 • pire için yorgan yakan bir siğil ilacı. elimin üzerindeki siğil için kullandım. siğil gitmedi ama siğilin çevresi komple yandı. şu anda elim yara içinde.

  çocuklardan uzak tutunuz.

  amına koyim böyle ilacın da afedersiniz.
 • prospektüsünde hafızam beni yamultmuyorsa "3-5 uygulama yeterlidir" gibi fantastik bir ibare yer almaktadır ki bu da sizi sebepsizce güldürür.
 • kezzaptan azıcık daha insaflı siğil ilacıdır. hele hpv münasebetiyle hassas noktalara uygulanmaktaysa, (bkz: insan papillom virüsü) gözlerden yaş getirebilir. uygulama bir saat tamircisi hassasiyetle yapılmalı, ilaç sadece ve sadece ve sadece siğil üzerine ve azıcık etrafına sürülmelidir. uygulama için kendisinde varolan çubuk yerine, daha hassas damlatma olanağı veren kürdan ucu şiddetle önerilir. displinli kullanımda işe yarar... hem de kısa sürede işe yarar.
  bir tıp insanına danışmadan kafanıza göre kullanmayınız zira siğil zannettiğiniz şey başka bir şey de olabilir. hiç bişi olmasa "ben" olabilir.
  illa "ben kendi siğilimi kendim yakarım" diyenlere daha insaflı bir başlangıç için emmoğlu verrutol önerilebilir. (bkz: verrutol)
 • 1990-1995 yillari arasinda kabusum olan sigillerimden beni 10 gunde kurtarmis ilactir. o yillarda basvurmadigimiz yol kalmamisti. haci/hoca tayfasina bile okutturmustuk. bu il 33 denen asiti bir arkadasim tavsiye etmisti. ben icmeye bile raziydim aslinda, o derece sorun ediyordum, zira sag ayak topugumda yaklasik 7-8 adet sigil vardi ve kotu goruntuyu yok etmek adina topuk torpusu ile torpuleye torpuleye 7-8 sigil buyuklugunde tek bir sigilim olmustu. il 33'u 10 gunluk (gunde birkac kez) bir uygulama sonucu bir aksam sigilin bulundugu bolgeyi kasirken avuc ici kadar bir parca elimde kaldi. sigilin alti adeta bir buzdaginin suyun altina kalan kismi gibi. halen gozumun onunde olan o goruntuyu unutamiyorum. binlerce kilcal damar ustuste binmis igrenc bir goruntuydu. o gunden beri kimden sigil lafi duysam il 33'u oneririm. asit masit ama cok ise yariyor. yillar sonra yuzuk parmagimda cikan sigili de 3 gunde dusurdu.
 • istanbul ilac tarafından uretilen sigil tedavisinde kullanılan ilac

  eczacı ismail azmi yuksel tarafından bulunmus/uretilmistir, vaktiyle ilacın ruhsatını almak icin ankarayla 33 yazısma yapmıstır, il-33 yazısı burdan gelmektedir.

  toprağı bol olsun
 • kullanmayın .