şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ülkemizi geleceği, pırıl pırıl islamcı gençler. rol model aldıkları kişiler belli, hedefleri belli.

  işte bunlar mezun olunca ülkenin tüm kritik noktalarına yerleşecekler ve ülkemizi dünya lideri yapacak. devam edin gençler devir sizin gibi şerefsizlerin devri.
 • şu islamcılar bir şeyi de çalmasa dişimi kıracağım. okula girmek için soru çalar, dersten geçmek için not çalar, mezun olur siyasete atılır oy çalar, seçilir devlet kasasından çalar. bu nedir amk. dünyanın en pislik manlukatı bu dinci kesimdir herhalde. birde domuzları aşağılarlar kendi pisliğini yiyor diye.
 • linç ekibi göreve başlamış. hayırlı işler. olay ilahiyat fakültesinde yaşanmış, yapılmış. tüm ilahiyatçı, imam hatipli, türbanlı ve müslümanlar çok ayıp şeyler yapmış.
  arkadaşlar, olayın ilahiyat fakültesinde yaşanmış olması islam'a veya müslümanlara hakaret etmenizi gerektirmez. yapan memur, işletme mezunu olabilir, ya da düz lise mezunu. ilahiyatçı değil. dikkatli okuyunuz. olay, aziz nesin vakfında olsa tüm ateistler suçlanamaz. atatürk üniversitesinde yapılsa, atatürkçü kesim eleştirilemez. biraz insaf, izan.
  ilahiyat, diyanet, müftülük personeli imam hatip veya ilahiyat mezunları arasından seçilmiyor. kpss alım kitapçığında alınacak bölümler yazıyor.
  tanım, ülkemizin güzide üniversitelerinden birinde yapılmış haksız kazanç durumudur. yapanın yanına kâr kalmayacaktır.
 • adamların alaylı değil mektepli hırsız olduğunu öğrenmemize vesile olmuş sıradan olay
 • geçmişe yönelik olarak derinlemesine soruşturulması gereken olaydır.
  bu arada kul hakkı falan yazanlar olmuş. kul hakkı siyasal islamcının sıkıştığında kullandığı mağduriyet argümanından başka bir şey değildir.
  kaldı ki devlet böyle kul hakkı, yetimlerin lokması gibi soyut kavramlarla yönetilmez. hukuk kurallarını sağlam koyar ve net bir şekilde herkese uygularsın. suç işleyen kimse kendisine girecek hukuk kazığından emin olursa her şey rayına gider emin olun. bu dünyanın hesabını öbür tarafa bıraktıkça bitmez bu tipler.
 • yine genellemeci ibune ateistler doluşmuş başlığa.
 • üflemek bizim işimiz...
 • 1500 yıldır değişmeyen kültür içinde yine genellemeciler suçlu bulunmuş.
  bir aslan ceylan yedi diye tüm aslanlar etçil sayılmaz dimi ya....
  ve evet çomar, bunu farklı görüş ve inançtan biri yapmış olsaydı o da eleştirilirdi. sadece islamda suç, karşı atakla savunuluyor, cezasız kalıyor hatta ödülle sonuçlanıyor. ondan bu kadar tepki çekiyor, üstüne gidiliyor. hani;

  (bkz: bir kereden birşey olmaz.)