şükela:  tümü | bugün soru sor
  • süppır ayardır.

artık müslüman oldum.
  • (bkz: liseli ayarı)
  • kraldan fazla kralcı olanlara verilmiştir.
  • ben tatmin oldum hangi kapidan uye oluyoduk diye sorduran
  • daha ikinci kelimesinde kelime-i sahadet getirdigim, son kelimesini okuduktan sonra kendimden gecerek yerlerde yuvarlandigim, resulullah resulullah diye bagirdigim tarihi bir ayar.
  • dalga geçmiş ordaki koyunlarla. sağ ayağıma benziyor ulan sizinle nasıl bu dini yayacağız.
    soru 2:sol elim neye benziyor.
    cemaat:cevap yok.
    sizden bi pok olmaz
  • peeeiii yahu adamlar dincilere ayar vermiş
  • gerçek olabilmesi son derece mümkün hikaye.

kendisine tapanların sürekli doğaüstü tanımları, kendisinden nefret edenlerin ise yerin dibine sokucu eleştirilerini içeren yüzlerce eseri ayrı tutup çok nadiren de olsa sırf "insan olarak" incelendiği bazı siyer kitaplarında görülmektedir ki;

karakter olarak gülmeyi, şakalaşmayı son derece seven, esprili bir karakterdir.

bu konuşmayı etrafındaki şakşakcılığın ve ululamanın abartıldığını hissettiği bir dönemde yapmış olması da şaşırtıcı olmaz.

ilaveten gülmedim de değil, 7 yy.'la göre iyi espri.
  • altına kurban olduğum, kokusunu ciğerlerimde hissetmek istediğim ayakla ilgili bir kıssa. dinsizlerin yine dalga konusu olmuştur. o da onların meczupluğu olsun
  • dindarım diyen cb yalakalarına `:http://m.youtube.com/watch?v=ucrl5kctjsg`okutulması gereken kıssadır.
    bildiğin ayak işte.