şükela:  tümü | bugün
  • mono mikrofon kullanan kürtaj* kanalı.kaliteli bir kulaklıkla dinleyince tek taraftan ses gelmesi rahatsız ediyor.şuan 3000 aboneleri var ileride büyüyecek gibi duruyorlar.
  • muhabir dostumuzun genel anlamda tarafsız kalmasına rağmen, ağır çomar ile karşılaştığında hafiften sorularıyla köşeye sıkıştırması güzel harekettir.
  • güzel işler yapan youtube kanalı desteklemek lazım

ilave tv
  • yurtdışında yaşayan biri olarak, türkiye hakkında sokak röportajlarını çok seviyorum, zaman oldukça takip ediyorum. youtube'da ''istanbultimes'' adlı kanalı takip ettiğim için sanıyorum ilgili videolarda gördüm ve yeni favorim oldu.

çok şeker meksikalı bir muhabire sahip ve ayrıca robot gibi soru sormayıp, mantıklı ve bazende karşıt sorularla insanların bilgisini sınadığı için hoşuma gidiyor. güzel işlerinin devamını ve umarım daha çok kişiye ulaşmasını diliyorum bu kanalın.

özellikle ''hem atatürkçüyüm, hem tayyipçiyim'' diyen birine ''atatürk ilke ve inkilaplarını biliyormuyuz?'' diye sorması ve daha sonrasında ''yaeeee ortaokulda biliyoyduk'' gibisinden bir cevap alması beni benden almıştır.
  • “hangi parti daha ırkçı?”, “hangi organınızı en az kullanıyorsunuz?” gibi 5 ıq ile hazırlanmış soruları olmasa iyi kanal aslında. ayrıca muhabiri karikatür gibi birisi aklıma geldikçe gülüyorum.
  • meksikalı muhabiri için izlediğim, ses sorunu olan yutub kanalı.
  • klasik sokak röportajlarından farklı olarak, sokağın bağrında hararetli mi hararetli münazara ortamlarının oluştuğu, tatmin edici cevaplardan daha çok tatmin edici soruların olduğu, şimdilik iyi, ilerleyen zamanlarda daha iyi olacağını düşündüğüm youtube kanalı.
  • bir adet çomar bükücü ropörtajcıya sahip youtube kanalıdır. 35 yaşındaki bu çocuk yüzlü katil, karşıdakı çomarı rencide etmeden çat çat sorular sorarak ekonominin durumunu ortaya koymaktadır. izleyin izlettirin diyecem de elemanı fetöcü ilan ederler diye reklamını da yapamıyoruz, öyle bir ülkedeyiz işte.
  • efsane bir sunucuya sahip youtube kanalı...
  • youtube sayesinde tanıdığımız, seçimden dolayı oluşan malzemeyi gerçekçi sorular ile izlenebilir hale getiren kanal. meksikalı hemşerim her kesimden insan ile saygılı röportaj yapması takdir edilesidir. inşallah bir gün kapalı yolda, şarampolde ve mümkünse konyaaltı sahiline gelirse karşılaşmak nasip olur.