şükela:  tümü | bugün
  • seçim öncesi sokak röportajları yapan bir youtube kanalı.
    iyi partililer ile ak partili dayının tartıştığı video eğlence amaçlı izlemeye değer.
    link
  • mono mikrofon kullanan kürtaj* kanalı.kaliteli bir kulaklıkla dinleyince tek taraftan ses gelmesi rahatsız ediyor.şuan 3000 aboneleri var ileride büyüyecek gibi duruyorlar.
  • muhabir dostumuzun genel anlamda tarafsız kalmasına rağmen, ağır çomar ile karşılaştığında hafiften sorularıyla köşeye sıkıştırması güzel harekettir.
  • güzel işler yapan youtube kanalı desteklemek lazım

ilave tv
  • yurtdışında yaşayan biri olarak, türkiye hakkında sokak röportajlarını çok seviyorum, zaman oldukça takip ediyorum. youtube'da ''istanbultimes'' adlı kanalı takip ettiğim için sanıyorum ilgili videolarda gördüm ve yeni favorim oldu.

çok şeker meksikalı bir muhabire sahip ve ayrıca robot gibi soru sormayıp, mantıklı ve bazende karşıt sorularla insanların bilgisini sınadığı için hoşuma gidiyor. güzel işlerinin devamını ve umarım daha çok kişiye ulaşmasını diliyorum bu kanalın.

özellikle ''hem atatürkçüyüm, hem tayyipçiyim'' diyen birine ''atatürk ilke ve inkilaplarını biliyormuyuz?'' diye sorması ve daha sonrasında ''yaeeee ortaokulda biliyoyduk'' gibisinden bir cevap alması beni benden almıştır.
  • arif abimizin kanalı. severek takip ediyor, izleyici ve abone sayısının artmasını diliyoruz. *

tanım: videoları türkiye’nin küçük bir özeti olan youtube kanalı.
  • “hangi parti daha ırkçı?”, “hangi organınızı en az kullanıyorsunuz?” gibi 5 ıq ile hazırlanmış soruları olmasa iyi kanal aslında. ayrıca muhabiri karikatür gibi birisi aklıma geldikçe gülüyorum.
  • yeni keşfettiğim röportajları bağımlılık yapan kanal.
  • meksikalı muhabiri için izlediğim, ses sorunu olan yutub kanalı.
  • gazeteci gibi soru sorabilen muhabiri bulunan youtube uzerinden yayin yapan haber kanali.