• tanısı olan süper insan evladı, kayıtlı okur.
  • olur da yazar olursa * yeri olmasa da sözlüğü yerinden oynatacak şimdilik okurdur.
    şimdiden farkedip, keşfedip, farkettirilmek ve safları belli etmek faydamızadır.
  • dokuzuncu nesil yazar. *
  • bir msn resmi değişimi ile geri püskürttüğüm yazar olarak kişisel tarihimde yerini almış zattır zuttur. *
    6. entry olarak şeytanın ben olayım dedim.
  • (ara: bir içim su*) mevfumunu bana bambaşka bir düşün yelpazesinde sunan bir arkadaş.
    * ilbertus'un inzivasına müdahale etmiş atlantis yazıtları #34
  • bu geceye kadar takip ettiğim yazarlar arasında olmasa da, anladım ki edebiyat hususunda takdire şayandır, bu vesile ile dikkatimi çekmeyi başarmıştır, gece gece bir hoş seda bırakmıştır.
  • az konuda çok şey bilmektense çok konuda az da olsa birşeyler bilmek evladır lakin ilbertus her konuda çok malumat sahibidir, ilk defa duyduğum, haberlerde belgesellerde rast geldiğim bir şeyi bile sorduğumda sanki bir vesile ile o konuyu daha önce araştırmışcasına bilgiler veren beni aydınlatan... her kese lazım.
  • bu aralar çalıyı dolaşmamakla meşguldür zat-ı alileri. kendini harap etmektedir.
    (bkz: harcanıyorsun be enişte)
  • entrylerindeki özen takdire şayan, yazdığı konulardaki bilgisi tartışılmaz yazar. ben de onun gibi yazabileyim, kızlar bana farklı bir erkek sanki desin istiyorum bazen.*
  • önce bilir sonra kanaat getirir sataşmadan yüksek bir üslupla anlatır derdini.saygıyı hakedenlerin azaldığı ortamda azalanlardandır kendisi.
hesabın var mı? giriş yap