şükela:  tümü | bugün
  • işin erbapları tarafından güzel bir biçimde kamuoyu önünde yazılı ve görsel yandaş basın araçları vasıtasıyla icra edilen, öyle her önüne gelenin kıvıramayacağı teknikler olup farklı durumlar için ve farklı mekanlara özel her an takılmaya müsait maskelere sahip olma şartı olmasa olmaz olan, uygulayan kadar uygulayanlar karşısında ayılıp bayılanların da bir yerde, alan memnun veren memnun mantığı ile sıra dışı bir ilişki yaşamalarına imkan tanıyan teknikleridir.

    ileri düzey takiye teknikleri alanında en bilindik, en alkışı hak eden ve en başarılı kişi ne mutlu ki ülkemiz sınırları içinde ikamet etmektedir ve biz türkiyeliler sonunda adımızı, takiyenin kralını yapılması imkansız addedilen teknikleri uygulayarak yapan bir takiye ustasına sahip olma başarımız ile tüm dünyaya duyurmayı başardık. ne mutlu bize efenim.

    en büyük takiye tekniği ise hiç kuşkusuz cübbeden çıkıp da takım elbiseye girmektir ve yanında bir de, ben değiştim demektir.

    kıyafet değişikliği hakikatten zihniyetin değiştiğinin mi bir göstergesidir ? bunun cevabını benden değil malum kişiden isteyin efenim.