• bu arkadaşın derdi ne acaba. amerika başlıklarında saçma sapan entryleriyle tanımıştım, şimdi ingiltere başlığına dadanmış. iddia ettiğine göre kendisi amerika'da yaşıyo, burdan da sesleniyim, madem öyle dön arkadaş ülkeye, hani yurtdışında yaşamak için bi sürü prosedür var ama türkiye'ye biletini alıp tak diye dönebilirsin.
  • görsel
    lol.
    deytas nickli kullanıcının ikinci hesabıdır. deytas nickli hesaptan herhangi bir başlığı okunmaz hale getirmeye çabalarken çöp içerikleri istiflediği hesap da ileriileri nickli olan , papağan gibi aynı şeyleri yazıp silip tekrar siliyor.
  • deytas oldugunu cok belli ediyor. aimo da yazmis zaten.

simdi... bana gelip hoduk falan demis, ayip etmis ama deytas'in biraz kafadan kontak oldugunu daha onceden tahsis ettigimiz icin, ho$ gorecegiz artik.

simdi deytas oldugunu ispat edecegiz:

deytas olarak mesajla 2 kere taciz etti, engelledim. ondan sonra sanirim bana yazmaya calisip ulasamadi, dolayisiyla gormem icin ileriileri hesabindan girip "yani sınırlı da olsa iletişim kurma olanağı sağlıyor. ama unutmayın. hatlar iyi değil. her an kopabilir." yazmis hakkimda. hmmm. eger deytas degilse, ileriileri'nin bunu yazmak icin bir sebebi yok cunku onu hicbir zaman engellemedim ve bana attigi 1 mesaja cevap vermemisim. (muhtemelen aimo'nun biraktigi ipucu yuzunden.)

deytas olarak japonya basligina sar.
    ileriileri olarak da abd basligina sar.
    guzel tezgah.
  • kadir mısıroğlu denen yobaz için alim demiş. diğer alimlere hakaret sayarım.
  • deytas isimli kullanıcının diğer ekşi sözlük hesabıdır.

deytas'ın sistematik trollük yaparken insanları en çok itham ettiği şeylerden olan, ''entry silmek'' konusunu kendisinin de yapmak durumunda kalması ihtimaline karşı açtığı bir hesaptır.

entry'lerini silmesine sebebiyet verebilme ihtimali olan içerikleri ileriileri'den diğerlerini deytas'tan yazmakta.

bu sayede insanlara deytas nickli hesabından entry'lerini sildikleri gerekçesiyle küfür ederken,
    bir yanda ileriileri nickli hesabından amerika birleşik devletleri başlığına yazdığı onlarca entysini siliyor.
    yaptığı trollugu bu proses ile çok yönlü hale getiriyor.

bu soychamp, elbette ki kadın değil. iki-iki buçuk hafta kadar önce venice beach adlı yazarla yine abd başlığı altında tartışırken, "benim kadın olduğumun en büyük kanıtı etc." diye bir şeyler zırvalıyordu. bunu takiben, kadınlar ve ilişkilerle ilgili başlıklara aralıksiz entry spamlamaya başladı ve şu an hala devam ediyor. sevimli bir kendi kendine kanıt yaratma uğraşı lol.

(bkz: #127666687) burada make the world go away isimli yazar; ileriileri'nin silip kaçtığı bir entry'sine ithafen neden burada yazan yazarların kaç tane çocuğu olduğuna kadar listeleme yapıp kayıt tuttuğunu, hatta 5 yıldır entry girmeyen ''aziz kedi'' nickli yazardan bahsettiğini sormuş.

çünkü 5 sene önce ileriileri nickli hesabını henüz açmamıştı, ancak deytas nickli hesabını kullanıyor ve amerika birleşik devletleri başlığını takip ediyordu.

kompleksli olduğu konu türkiye ve avrasya'nın atlantik'le karşılaştırıldığında zayıf olması mı, her daim zayıf olmuş olması mı yoksa her ikisi de bilmiyorum.
    ancak bu ona yüzlerce entry spamlayarak başlık trolleme hakkını vermiyor.

tanım : sözlüğü sistematik trollük yaparak okunmaz hale getiren deytas nickli kullanıcının yan hesabı.
  • öncelik kendisinin bir sıkıntısı var: kendinden farklı düşenlere hakarete varacak şekilde eleştiriyor. gerçek hayatta büyük ihtimal insanlarla ilişkisi de problemli. sözlükte kadın taklidi yapan erkeklerden biri olabilir. genelde onlar da böyle troll şeyler yazıyorlar.

(bkz: gıcık)

edit: bir de yalan atıyor yok pamela reif'i miss turkey seçerim demişim. ben o entryde en az yüz güzelliği olarak böyle modeller görmek isterdim dedim. ikincisi ben miss turkey adaylarının yarısını oraya seçmezdim dedim yani hiçbirini beğenmedim de demedim.

daisy keech'i hoş bulduğum için beni kalitsizlikle, nargile boy'lukla ve eskortculukla suçlayan bir ruh hastası. oysa kendisine zevklere ve renklere karışılmaması gerektiğini anlatmaya çalıştım. bence pamela da güzel kız, daisy keech de güzel kız.

edit 2: entry'lerini silmiş :)
  • kendisinin ekonomi konularında doktora yapacak kadar ekonomi bilgisinin olduğunu iddia eden bir arkadaş. bu arkadaş aylar önce dolar kontrol altında tcmb akar fed bakar tarzı konuşmalar yapıyordu. ben kendisine yaza kadar bu lafları geri almak durumunda kalacağını ifade etmiştim. tcmb beni de şaşırttı haziran ayına bile giremeden olaylar koptu. buradan kendisinin olduğunu iddia ettiği ekonomi eğitimine selam ederim.
  • (bkz: deytas)
  • kadın olduğunu iddia eden bir erkek yazar. birbiriyle çelişen entryleri ile kadınlara olan nefreti bağırıyor.
hesabın var mı? giriş yap