şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 14 ocak 2017 tarihinde bile hiç utanmadan akp propagandası yapabilen sefil yaratık.
 • (bkz: engelle geç)
 • inci sözlükte bile yazar olamayacak tipler gelip burada kadına, eşcinselere bol 'amk'lı cümleler ile hakaret edebiliyor. cidden acınası.
 • (bkz: ak troll)
  (bkz: engelle)
 • kendisi şu iğrenç, seviyesiz ve kadın düşmanı entry'yi yazacak çapta biridir:
  (bkz: #75521504)
  https://eksiup.com/78897757c99
  https://eksiup.com/f4bd1cddb88
  sözlük hayatının kısa olması dileğiyle. nokta.
 • öncelikle

  https://s1.eksiup.com/dcf0d7d22.jpg

  entry'leri arasında hızlıca gezdim. bana attığı küfürlü mesajları da göz önünde bulundurarak kendisinin cinsiyetçi, akp sempatizanı olduğunu gördüm. bu akp'lilerin sığırlarla alıp veremediği neyse herkese önce "sığır" deyip saldırıyorlar. sığırlar zamanında babalarını tepiklemiş gibi sanki.

  kendisine troll diyemiyorum. çünkü trollüğün bile bir haysiyeti var. troll bildiklerimiz özelden yazıp küfür etmediler hiç.

  edit: halen özel mesajla attığı küfürler yetmezmiş gibi bir de nickaltıma gidip kusup pislemiş.

  "cehalet" deyince akla sizin gibi cinsiyetçi,klavye delikanlısı ahlaksızların gelmesi 15 yılda gelişen bir olgu değil. akp katalizör görevi gördü ve 15 yılda pik noktasına ulaştı sizin gibilerin ahlaksızlıkları.

  yazdığı bazı yazılara baktım da bu arkadaş bülent arınç'ın deyimi ile tam bir sinek siklet. hadi yazdığı yazıların sığlığını geçtim her girisinde en az bir kere amq , aq gibi ünlemler geçiyor. yazı dilinde böyle ifade ediyor ise kendini gerçek konuşması evlerden ırak olsun.

  en nihayetinde bu kişinin taassupla savunduğu politik figürlerden tut kadınlara attığı pislik mesajlara kadar belli ne menem birşey olduğu. mesaj atarsa cevap vermeyin benim gibi muhattap alma hatasına düşmeyin. 15 dakikanızı çalar durduk yerde.

  edit 2: metallurji başlığına pislemektedir hala. boş zamanımda bunun gibi kadın tacizcilerini bunun gibi ağzı bozuk kargaları ifşa ediyorum ki bir daha yapamasınlar.

  iki yukarıdaki entry kendisinin ağzı bozuk bir kadın tacizcisi olduğunu kanıtlıyor. daha fazla lafa gerek yok.

  yukarıdaki kadından af dilesin ve entry'yi silmesini rica etsin. o entry silinirse bu entry de kendisini imha edecek. yapmaz ise bana ve başkalarına yaptığı her pisliği buradan bildirmeye devam edeceğim.
 • nick altıma gelip pislemiş küfürbaz, kadın düşmanı bir aktotoş.

  millete de özelden küfür ediyormuş. ahlaksızlık bu güruhun her zamanki hali. hadi canım 31'e devam et, ayak altında dolaşma eziliverirsin.

  https://i.hizliresim.com/qvrnyz.jpg
  https://s1.eksiup.com/dcf0d7d22.jpg
 • nick altımda ağlamış. allah versin, hoşt amk çomarı.

  edit: aldkacmslffşadl çok komik lan bu.
 • "(#77699896) mamanız kesilecek, size ihtiyacı kalmadı pavalı köpekler. hâlâ savunuyorsunuz."

  mesajini atarak ali koc'a da parali kopek demis dangalak. adam dedi lan efsane diye. hala bik bik otuyorsun.

  (#77643276) aziz yildirima karsi rambo okan ciksa desteklermis. fazla soze gerek yok.

  ulkenin kanseri sizsiniz.
 • düşük zekalı bir kardeşimiz. bilgisayar mühendisi olduğunu iddia ediyor, kıbrıs'ın elit fakültelerinde okumuş olabilir.

  sahip olduğu eksiklikleri gidermek için sokmalı çıkarmalı mesajlar atabilir, ciddiye almanıza gerek yok fazla takılmayın.