şükela:  tümü | bugün
  • futbol tarih ansiklopedisi kıvamında lig radyo programcısı. hafta ici her sabah 07:00-10:00 arasında mehmet ayan’in yaninda co-pilotluk yapan , akabinde 10:00-11:00 arasinda solo performans sergileyen bir programcıdır kendisi. engin bir maç ve futbolcu hafızasına sahip, ayaklı google.
  • harika bir adam, cidden değeri daha anlaşılamamış bir cevher. futbol diyince ilk kendisini gösteririm artık, adamın bilmediği, hatırlamadığı olay, futbolcu, takım yok. çok da terbiyeli, kültürlü. inşallah çok daha önemli yerlere gelir, hakediyor gerçekten. bir de o kadar tarafsız ki, mesela galatasary'lı olduğunu öğrenince bile hiçbir şey değişmedi benim için. şimdi lig radyo'ya, ilk girdiği zamanları hatırlıyorum, zannedersem o zaman ali ece'nin çırağı gibiydi. ama gün geçtikçe daha da iyi devam ediyor bu adam.

he bu arada, adamı bu kadar övdüm, akrabam, arkadaşım falan değildir, tanımam, etmem..
  • futbol ve futbolcu tarihi hakkında rain man kıvamında bilgi sahibi olup insanı korkuturken beni asıl programlarında müzikleriyle vuran insan.
    burdan tekrar söylüyorum: kardeşim şu şarkıları bi playlist yap paylaş falan da kendimiz de dinleyelim.
    ayrıca lig radyo gibi tematik bir radyoda değil de başka bir radyoda 3 saatlik falan seçkilerinden oluşan müzik yayını onu da dinlerim.
  • bir ali ece olmayan, çok konuşan, çok ve hızlı konuşan, sırtını da şimdilerde çok popüler olan 80'ler müziğine dayamış programcı.
  • hiç gerek yokken bazen alakasız kelimeleri yan yana getirip havalı cümleler kurmaya çalışan bir radyocu.
    tanıl boragiller familyası, replika no:1905...
  • su siralar lig radyo'da cuneyt kaseler reisle birlikte gol yollari isimli programi da yapmaktadir. da dedim cunku gunde ortalama 3 lig radyo programinda sesini duymaktayiz. bazen lafi fazla dolandirsa, konustugu konudan biraz uzaklassa da cok iyi bir futbolsever ve iyi bir programcidir kanimca. tek kusuru galatasarayli olmasidir ama olsun o kadar.
  • ne zaman radyoyu açsam mikrofonda olan adam. önceki gün lig radyo'yu açtım ve duyamadım kendisinin sesini. meraklandım, bir sorun mu var acaba diye. sonra öğrendim ki radyo değiştirmiş. ntvspor radyo'ya geçmiş. artık ne zaman açsak orada çıkıyor karşımıza. şikayet etmiyorum tabiki, çıksın. futbol bilgisi ve ilgisiyle konuştuğu kafa açıcı şeylerle futbolun çok farklı yönlerini gösteriyor bize.

kendisi galatasaray lisesi mezunudur ayrıca.
  • gerekli gereksiz espriler yapıp, çok komik birşeyler söylemiş gibi şuh kahkahalar atan adam. akşam ntvspor radyo'da çift forvet'te gürcan bilgiç ve cem dizdar'ı dinlemek güzel, ama bu arkadaşın moderatörlüğü harbiden sıkıyor beni. zırt pırt araya gereksiz kaynaklar yapıyor. programı sadece gürcan bilgiç ve cem dizdar yapsa çok daha memnun olurum şahsen.
  • spor camiasında yorumları dinlenesi, takip edilesi nadir isimlerden. ntv spor radyo'da iyi iş çıkarmaktadır. tv'de de daha fazla gözükmesi gerek. trt haber'deki spor kritik programında kendisini zaman zaman görmek mümkündü fakat trt haber'in ankara'ya taşınması sonucu o ihtimal kalmadı. bana göre ntv spor'da yer alması gerekiyor. ntv spor'da gereksiz yorumcu fazlalığı var. * sıkıştıklarında oktay derelioğlu, ogün temizkanoğlu hatta ümit karan'a bile başvurdular yorumcu olarak. kısacası sürekli bir program olmasa bile en azından arada sırada bazı programlarda yorumcu olarak ntv spor'a çıkması gerek.
  • ntvspor radyo'daki dünkü programında, programa twitter üzerinden değil de telefondan kısa mesaj yoluyla ulaşmak isteyen dinleyiciye cep telefonu numarasını verebileceğini söyleyen ve sonra da canlı yayında bunu ilan eden içten futbol yorumcusudur.