• ne okudum lan biraz önce ben. şimdi markete gidip iki ekmek ver anasını avradını diyecek levele ulaştırdı site beni.
  • kenan akkuş tarafından hazırlanmış son derece ilginç bir blog. kenan akkuş kendisine deli raporu veren doktorlara saydırmış. bunların yanı sıra cumhurbaşkanı, adalet bakanı bazı milletvekilleri, hakim ve savcılar hakkında da pek çok belge yayınlamış. tabii bunların ne kadar doğru neden böyle bir şey yapılmış siteden anlaşılması oldukça zor. zaten kendi tabiri ve iddiasına göre '' tayyip ve çetesi '' tarafından pek çok blogu kapatılmış. bütün bu iddiaların yanına '' osmangazi üniversitesi'nde organ mafyası '' gibi sansasyonel makaleleri de yayınlamış.

uyarmakta fayda var hemen hemen her cümle de +18 e girebilecek hakaret ve küfürler var.

http://ilgazmafyasi1.blogspot.com.tr/
  • bu adama ara sira denk gelirdim internette, esrehber mi ne oyle bir blogu vardi, onun da sonunda 1 vardi. bu kadar kufurlu degildi diye hatirliyorum ama artik iyice cosmus.
  • muammersezeriletisim.blogspot.com.tr kadar ilgi çekici olmayan blog. ayrıca paint kullanımı ve küfürlerin orijinalliği açısından muammer sezer seviyesi yakalanamamış.
  • arkadaslar o sarap sisesini kim soktuysa lutfen ciksin ortaya.

koptum amk... ultra fantastik blog.
  • (bkz: 1112211.com)
  • siteyi açan abimizin facebook sayfası da varmış. bütün aktrollere rağmen atara atar, gidere gider üslubu ile facebook üzerinden tek başına bütün akp kadrolarına ve trollerine savaş açmış halde. muhalefetin başına gelmesi gereken bir figür, tek başına evde tutulan %50 ve üst akıllarına meydan okuyor.
  • maça gidip küfür edip rahatlamanın sanal alemde vücut bulmuş hali.
  • ilginç bir site yazılanlar doğru olsun olmasın her ne kadar çok aşağı bir dille de yazılsa da en azından ülkedeki fiili durumların neler olduğu, olabileceği konusunda insanlara fikir veriyor.
    muhalefet partileri alsın adamı milletvekili yapsınlar. büyük ihtimalle o zaman bu küfürlü dilini de bırakacaktır. tek başına 10 muhalefet vekiline eşit gelecek bir potansiyel gördüm.
    küfürlü bir dili sevmesem de bunları yazan veya yazanlar bu küfür de olmasa hayatlarını idame ettiremeyecek vaziyette olduklarını anladığım bir durumda veya durumdalar.
    yine de yapılan iş takdir edilesidir yanlış olduğunu düşündüğü bir oluşum ve ağa karşı bir şeyler üretmektedir.
hesabın var mı? giriş yap