şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanının pabucunu dama atacağını umduğum veritabandır.
    hayat dertleşmek için çok kısa.
    yazarlar ilgi alanını ve o alandaki seviyesini yazsın. bu şekilde birbirimize bir şeyler katarız belki.

kus beyinli densiz'in ilgi alanları: sağlıklı beslenme (orta seviye), vücut geliştirme (başlangıç), yemek/mutfak (başlangıç), seyahat (orta), sosyal ilişkiler (orta), comfort zone'dan çıkma, rutin bozma, genel kültür geliştirme...

bu konularda muhabbet etmek isteyenler varsa yeşillendirsin.
  • cahil olduğum için her konuda konuşabilirim. üstün deneyimimden faydalanmak için yeşil yeterli.

tanım: süper başlıktır.

edit: benim gibi bir sürü cahil varmış, mesajları ile destek veriyorlar. çok eğlenceli sohbetler dönüyor. *
  • kaset, plak; telli enstrümanlar ve eski müzikler.

video oyunları ve filmler.
  • dahil olduğum. programlama, ingilizce, felsefe konularında boş konuşabiliyorum. ayrıca sanatın ve bilimin her türlüsünü düz adam perspektifinden eleştirebiliyorum. iflah olmaz bi entel düşmanı, no context köylü olduğum da yadsınmasın
  • arkeoloji, mitoloji, evren ve tarih konularında en az benim kadar vizyona sahip iki çift kelam kabiliyeti olan suserlar ile linklenebilecegimiz başlık.

edit : sözlüğün genel ilgi alanına parmak basmışım anlaşılan. yüzlerce mesaj ve çoğu soru. kendimi tarih quizinde gibi hissettim.
  • felsefe, din, gezi, havacılık, farklı kültürler, psikedelik maddeler, gece hayatı, gündüz hayatı, el yazma eserler, antika, simya, spiritüel bilgiler ve tecrübeler, ... şimdilik aklıma gelenler bunlar. her konuda az çok bilgi sahibiyimdir, her yolda yürüdük ama saydıklarımın hepsinde üst düzey tecrübe ve bilgi sahibiyim.

edit : spiritüel ne yaşadın diye soranlar oluyor. ne yaşadığımı anlatacak değilim elbette, hayal sınırlarını aşar. sadece bir şey yaşayıp da anlamlandıramayana, ne gördüğü yada tecrübe ettiği hakkında yardımcı olurum.
  • (bkz: quantum consciousness) new age'ci arkadaşlar, swipe left pls :(
    (bkz: emergence)
    (bkz: complexity)
  • askerler ile konuşmak isterim askerlik hakkında operasyonel birimler hakkında vs (vatani görevini yapan erler ile değil)
  • koşu, dans ve gezme ile ilgili itina ile konuşulur.
  • ingilizce, ingiltere tarihi ve edebiyatı, felsefe ve mitoloji hakkında boş yapabilirim. karşılıklı boş yapmak isteyenler yeşili yaksın.