şükela:  tümü | bugün
  • ne kadar çok umursamaz olunursa, o kadar çok ilgi çekici olunuyor. ilgi edebiyatı yapmayın realist olun. tabi ki bir dengede olması lazım burada kastedilen tamamen ilgisiz olmak değil, sen benim için çokta önemli değilsin mesajını vermektir. hatunun gönlünü çaldıktan sonra da böyle devam etmeyin.
  • dogru tespit iki cins içinde geçerlidir.
    uğraşmak emek vermek değerli kılar o yüzden dünden razı pozisyonda olan erkek ilgimizi uzaklaştırabilir.
  • bu ben değilimdir. bence çoğu kadın da değildir. sadece kendisini sevmeyen, bünyesinde yetersizlik, değersizlik, sevgisizlik hissi barındıran kadınlar ilgi görmemesine rağmen sevebilir. ( ebeveynlerinden küçüklükten beri sevgi, onay, takdir görmeyen kadınlar özellikle. sevilmeme halini kanıksıyorlar. onlara göre bu sevilmeme hali bile bir sevgi göstergesi) aksini iddia eden olursa inanmayın. keza saplantılı olabilir bu kişiler; düşünsenize siz ilgilenmiyorsunuz sevmiyorsunuz ama kendi kendine bişeyler besliyor büyütüyor içinde. sağlıksız bi durum. arkanıza bakmadan kaçınız.

ps: ilgi görmediğim zaman değil sevmek yüzüne bile bakmam o insanın. neyse oh biraz da şu tarafıma doğru ilgi alabilir miyim?
  • böyle yapıyorlar ondan sonra da neden hiç seni seviyorum demiyorsun oluyor, tutarsızlar.
  • her şeyin fazlası kötüdür.
    uzaklığın da
    yakınlığın da.
  • böyle birşeyin var olduğuna inanmıyorum.ben ne kadar çok ilgi görürsem o kadar çok seviyorum.çünkü ilgi görmek; değer verildiğinizin,önemli hissettirildiğinizin ve de sevildiğinizin bir nevi ispatıdır.bana ilgi göstermeyen adamı ne yapayım?kim ne yapsın?

o yüzden de tavsiyem şu ki,birlikte olduğunuz kadınlara bol bol ilgi gösterin,onları sevdiğinizi bol bol hissettirin.göreceksiniz herşey çok güzel olacak:)
  • doğrusu ilgi gösterilmediğinde sevişmek isteyen kadın olmalıdır. onlar ne güzel kadınlardır öyle. canlarını yediklerim.
  • eski kız arkadaşımla aynı ortamda bulunuyoruz mecburen. arkadaş ortamımız aynı çünkü yapıcak bişey yok yani. o da geliyo ben de gidiyorum dışarı buluşmalarına. bunu söyleyen kendisi zaten bi şekilde idare etmeliyiz birbirimizi, ortamımız aynı falan gibisinden. benden ayrılmak isteyen kendisiydi. ayrılık sonrası kısa sürecte kendisiyle yaşadığımız konuşmalarda hep ben ilgiliydim. bak iyi düşündün mü? bu kadar ef püften bir sebepten gerçekten ayrılmak mı istiyorsun gibisinden konuşmaları yapan, olayı kovalayan kişi bendim. daha sonra aklının çok karışık olduğunu iddia eden bir adet eski sevgilime, bir süredir bir araya geldiğimizde selam bile vermemeye başladım. pas vermiyorum öyle kolayca. anca muhabbet ortak biyerde kesişirse he evet :) hm gibi şeyler çıkabiliyor ağzımdan. gerisi orda yokmuş gibi davranmacalı.

küçük bir test uyguluyorum bu konuyla ilgili.
    bakalım ne sonuç verecek sevgili gönül dostları. ileride editlerim burayı.
  • keşke böyle olsa vallaha. bir gün aramadım başımın etini yedi yeminle.